Wall Of Fame

Sljemani

Sljemani

Uspona na Sljeme – vrh – Gelender u godini:
1. Lovrec – 518 – 2010.
2. Roki – 501 – 2009.
3. Kiki – 207 – 2007.
4. Borko – 157 – 1994.

Uspona na Sljeme – vrh – Gelender u mjesecu:
1. Hrvoj Borošak – 62 – 8/2009
2. Hrvoj Borošak – 60 – 7/2009
Hrvoj Borošak – 60 – 5/2009

U 24h – m/ž
Nikola Horvat 13x – 31.7.2016.
Maja Marukić 11x – 31.7.2016.

U 24h – bicikl – m/ž
Hrvoj Borošak 14x
Ana Ješovnik 5x

Stotka do Gelendera:
1. Roki (01.07.-17.08.2009.) – 48 dana
2. Roki (01.05.-27.06.2009.) – 58 dana
3. Roki (01.01.-29.04.2009.) – 119 dana

SLJEME / 1M staza

Vedran Gračan 5:22:49 – 18.3.2017.
Maja Marukić 6:41:00 – 18.3.2017.

TRAVERSA: Podsused  – Gelender – Laz – 47 – Zelina (top ten m/ž) – 50K

1. Vedran Gračan 4:23:00 – 16.5.2015.
2. Goran Murić 4:28:30 – 7.6.2014.
3. Hrvoje Vlašić 4:42:45 – 22.4.2017.
4. Goran Lesjak 4:45:15 – 11.5.2013.
5. Dragan Sobota 4:50:00 – 16.5.2015.
6. Vedran Rzaunek 4:51:00 – 16.5.2015.
7. Nikola Horvat 4:51:14 – 7.5.2016.

8. Marko Orešković 4:55:32 – 22.4.2017.
9. Ivan Golec 4:58:35 – 7.5.2016.
10. Nenad Lovrec 5:03:00 – 20.5.2012.

1. Petra Kontić 5:33:00 – 22.4.2017.
2. Kristina Futivić 5:46:14 – 7.5.2016.
3. Adriana Šimić 6:10:25 – 22.4.2017.
4. Sonja Lesjak 6:12:30 – 11.5.2013.
5. Sandra Juhaz 6:17:57 – 7.5.2016.
6. Vedrana Ilijevski 6:19:00 – 16.5.2015.
7. Maja Marukić 6:23:00 – 22.4.2017.
8. Eva Ocvirk 6:27:00 – 12.5.2012.
9. Nada Bilobrk 6:39:00 – 7.5.2016.
10. Tamara Markotić 6:43:00 – 7.5.2016.

Podsused – Grafičar – Gelender – Laz – Kraljev Hrast – Zelina (top ten m/ž) – 50K BAREFOOT

Amir Kulenović 11:30:00 – 12.05.2012.

TRAVERSA/REVERSA (Zelina – Podsused – Zelina)

Goran Lesjak 12:18:20 – 11.5.2013.

TRAVERSA/REVERSA (Zelina – Podsused RUN i Podsused – Zelina MTB)

Ivan Golec 13h 27min – 12.5.2012.

BLATERSA

Vedran Gračan 4:30:00 – 19.12.2015.
Sandra Juhaz 5:28:00 – 17.12.2016.

BLATERSA – REVERSA

Hrvoje Filipić 13:56:00 – 19.12.2014.

BLATERSA – 23:59 start – Podsused – Kameni svati – Gelender – Laz – 47 – Zelina (14.12.2008.)

Jura Štumberger – 8.17
Božena Buršić 10.51

MTB TRAVERSA – Podsused – Gelender – Laz – Donje Orešje (kamenolom) – 51km
Verdan Berković 4:01:20 – 01.03.2008.

Gips – m/Ž
Vedran Gračan  32:08 – 1.6.2016.
Maja Marukić 38:39 – 6.7.2016.

Bikčevićeva (broj 18+19): Bliznec – Njivice – Puntijarka
Dužina 4450m / visina 620m / prosječan nagib 14%
Nikola Mikulić  25:05 – 25.6.2015.
Lisa nemec 26:04 – 26.6.2014.

Nordic Puntja
Damir Rubčić 32:27 – 18.7.2013.
Tea Đurek 41:17 – 27.6.2013.

Unazad – parking – vrh – 1h 43min
Kristijan Šivak
Tomo Marković

CRTA – CRTA – bicikl
Zvonimir Pokupec 23:04 – lipanj 2002.

CRTA -CRTA – ski rol
Borko Prvan 40:51 – 15.03.1997.

Leustek MTB mostić Gračani – izlazak na asfalt
Igor Mašić 26:31 – rujan 1997.

Off road – Lagvić – vrh
Nikola Špoljar  33:46 – 13.12.2015.
Maja Marukić 40:47 – 27.12.2015.

On road – Lagvić – vrh – 9,2km
Dražen Dinjar 39:44 – 5.12.2004.
Veronika Jurišić 46:19 – 14.12.2014.

Kolo-tur-e
Šime Sušić 2:24 – 03.10.2009.

STAZA 12
Dubravkin put – Gelender
Maja Marukić 1:22:08 – 1.10.2015.
Vedran Gračan 1:08:22 – 27.10.2015.

Bliznec – Leustek – Petnajstica – Gelender
(u bijelim špičastim štiklama)
Tea Đurek 1h 12min – 12.7.2008.

Parking – Leustek – Gelender – nosio bicikl
Ivan Kapović 1:16:25 – 13.7.2008.

Do Gelendera – BAREFOOT
1.Juraj Štumberger 46:44- 13.9.2010.
2.Bojan Jevševar 53:22- 13.9.2009.
3.Igor Dorotić 53:33 – 13.9.2010.
3.Vedran Sabljić 53:33 – 15.8.2010.

1.Paula Vrdoljak 61:39 – 13.9.2010.
2.Gordana Kraševac 82:27 – 13.9.2010.
3.Tea Đurek 83:09 – 13.9.2010.
3.Iris Bostjančić 83:09 – 13.9.2010.

Parking – Leustek – Gelender – zavezanih nogu
Božena Buršić i Lidija Fištrek 2:20 – 13.07.2008.

Bikčevićeva – Puntjarka – Gelender – nošenje
Šimun nosio Kapovića (70kg) 2h:29min – 17.7.2008.

Specka guranje – dole: Hunjka – Danjka – Njivice – parking – 11.11.2007.
Boris Marić
Vedran Sabljić

Ski rol – Lagvić – Tomislavac
Borko Prvan 43:01 – 01.4.1990.

In line role – Maksimir – Gelender
Borko Prvan 1:40:19 – 07.5.2005.

Plac Jelačić – tunel – Leustek – Kolo-tur-e – Vrh
(Brdska trka SLJEME)
Nedjeljko Ravić 0:59:08
Danijela Černić 1:13:45

Nordic cesta – Lagvić – Gelender
Borko Prvan 1:03:11 – 21.2.10

Pila (kućica) – Gelender
najkraća staza
Nikola Špoljar 43:01 – 31.10.2014.

Buntai

Gelender Buntai 0.1 (Štumsi/Sablja)
ISAR 08 – Cres – 22. mjesto

Gelender Buntai 0.2 (geMpard/Sablja)
Učka Mountain Trek 08 – pl. – 6. mjesto

Gelender Buntai 0.3 (Žohar/Sablja)
ISAR 09 – Cres – 21KT dnf

Gelender Buntai 0.4 (Terz)
K.S.A.R. – Cerovlje – 12. mjesto

Gelender Girls (TeJa/Ješka)
ISAR09 – L – 3. mjesto

Gelender Sunrise (Ješka/Dejv)
KIC – L – 4. mjesto

Čarobni Gelender (Ajris/Sablja)
KIC – L – 10. mjesto

Gelender Bale (Kravojed/Shime)
ZG Urban – 3. mjesto

Nabijem te na Gelender (Ajris/TeJa)
ZG Urban – 5. mjesto

Gelenderić (Luce/Jurica)
ZG Urban – 14. mjesto

Gelender Buntai 1.1 (Sablja)
Jugovzhodni treking – U – 8. mjesto

Gelender Buntai 1.2 (Sablja)
Martinski polumaraton – 1:42:56

Gelender Buntai 1.3 (Eva & Eddie)
JugovzhodnI treking – U
Eva – 1. mjesto
Eddie – 12. mjesto

DŠ – DŠ Gelender (Šiki/Dejv)
Baraber Adventure Race – U – 15. mjesto

Stampedo na Gelender (Luce/Nada)
Baraber Adventure Race – L – 9. mjesto

Perpetuum Gelender (Vukodlak/Dejv)
Uniturjeva Avantura Rogla – U – 6. mjesto

Gelender Girls(Ješka/TeJa)
Adrenalina Adventure Race – L – 3. mjesto

LOT2 Gelender(Šiki/Ivana)
Rabac Adventure Race – L – 12. mjesto

Em Gelender,Em Ciklus(TeJa/Chicar)
Rabac Adventure Race – U – van time limita

Perpetuum Gelender(Vukodlak/Šiki)
KIC – U – 10. mjesto – bez KT2

Ciklender Gelenderus Team(TeJa/Chicar)
KIC – U – 12. mjesto – bez KT15 i KT16

UPRI Perpetuum(Golec Brothers)
KIC – U – 14. mjesto – bez KT15 i KT16 -trek umjesto splav

Gelenderi & Ciklus (Chicar/Sablja)
Urban 2010. – C – 4.mjesto

I dalje te na Gelender (TeJa/Ajris)
Urban 2010. – C – DNF

UPRI Slovenka (Bojan/Anica)
Urban 2010. – U – na policiji!

Gelender Double Trouble (Eddie/Juraj)
KITA od tartufa – 2.mjesto ukupno

Perpetuum Gelender (Paula/Vukodlak)
KITA od tartufa – 10.ukupno/3. mješovito

Perpetuum Gelender (Paula/Marović)
Ledena KITA od medvida – 3. mjesto

Gelender via Kastav(Vodja/Lino)
KITA 15 – 8.mjesto

Gelender Brutales (Mirela/Sablja)
PUŽ 70km – 7.ukupno/3.mješovito

 

Gelender day Zići  29.8. – 29.9. 2011.

1. TeJa 501
2. Mirela 444
3. Ivka 305

1. Vodja 580
2. Sablja 545
3. Mario K & Lino 440

Gelender day Zići  13.9. – 27.9. 2010.

1. Ajris 155
2. TeJa 149
3. Paula 123

1. Vodja 211
2. Štumsi 200
3. Roki 199

Gelender day Zići  2.9. – 3.10.2009.

1. Jeshka 400
2. Ajris 340
3. Žana 260

1. Kravoje 450
2. Juraj 360
3. Sablja 327

{/mooblock}

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.