Mrak Kombinacija 17 – 3.kolo – REZE

Minusi na trećem kolu sedamnaeste i atraktivan start sa ex prvog stupa bili su tek početak avanture koja se igrala oko tustog, plave i stare donje stanice. Zmaga ide Bojanu kod bojsa i Maji Bonačić kod cura. Sljedeće kolo je istok. Reze su dole i serviraju se uz vruću jutarnju kafe i topli kroasantes. Hvala svima koji ste bili!
1. Bojan Grbić 48:13
2. Matej Ivančić 48:33
3. Markica 49:10
4. Andraž 51:05
5. Miha Stamy 53:05
6. Presečki 56:09
7. Adam Vinković 56:10
8. Mičuga Željko 56:11
9. […]

Crni Rižoto Adventure Race

DATUM: 02.03.2024. – subota – 09:00

LOKACIJA STARTA: Markuševec – ispred Caffe bar Rondo

KONCEPT: Kvazi Adventure Race. Krug na bajku tijekom kojeg će biti 3 tranzicije na trek dionicu, karta za svaku trek dionicu se dobiva na tranziciji. Svatko nastupa sam za sebe.

BAJK STAZA: Cca 22.5 km, 750 uspona, većinom makadami ( Markuševečki, Vidovečki i Bidrovečki), bez tehnikalija i singletrack-a. Gravel friendly, “loš MTB za do posla” friendly. GPX će biti dostupan. Tranzicije će biti poznate na startu.

TREK: 3 dionice, ukupno 10-15 km, 4 kontrolne točke po dionici

OKREPA: Sljemenska voda na tranziciji broj 2.

LIMIT: 8h – za danjeg svjetla

Mrak Kombinacija 17 – 2.kolo -REZE

Na zapadu sve novo! Od kote do hranilice lampe posvuda, a kod hranilice je blještalo slično kao advent na fuliranju. Kravojed ima drugi win u danu kod bojsa, a Maja Bonačić na zapadu igra naj kod cura. Reze su dole i idu uz duplić cafe i duplić kroasantes. Hvala svima na dolasku u mrak!
1. Kravojed 60:38
2. Andraž 60:40
3. Matej Iva 65:12
4. Filip Kufrin 68:27
5. Adam Vinković 68:28
6. Luka Čanak 68:50
7. Vuk 68:57
8. Miha Stamy 69:50
9. Bojan Grbić 69:58
10. Presečki Željko […]

JGL 18 i MK 17 – 1.kolo – REZE

Jutros u rano zoru otvorena je osamnaesta jutarnje i sedamnaesta mračne gelender lige. Rane je dočekala južina u gradu, nešto manja na brdu i sve uz malo jači povjetarac na Gelenderu. Kravojed rulz i win kod bojsa, a Matea Grabovica kod cura. Reze su dole i idu uz jači kafe i dobar kroasantes. Hvala svima na dolasku!
1. Kravojed 37:13
2. Bojan Grbić 37:48
3. Josip Mladiček 38:04
4. Matej Iva 39:49
5. Filip Kufrin 41:18
6. Bodiček 41:47
7. Robert Medvedec 42:02
8. Katalenić Tomas 42:38
9. Željko […]

Mrak Kombinacija 17 (3.1. – 7.2.2024.)


Mrak Kombinacija 17 – nova sezona mračne trek rekreacije počinje tradicionalno prve srijede u godini. Format je isti kao i svih godina, a za ulazak na svako pojedino kolo potreban je old skul kartončić kojeg preuzimate na startu. Karton perforirate na kontrolama i on je potvrda obilaska staze. Bez kartona nema Mrak Kombe. Raspisi za svako pojedino kolo biti će detaljno […]

Blatersa vol.16 – REZE


Blatersa ima novi rekord, a novi rekorder je Josip Meštrić. Stari rekord pao je za mrvu više od dvadeset minuta i ovo je bila ukupno najbrža Blatersa ever. Maja i Matea podijelile zlato kod cura, a bronca ide Ivani Širić, pobjednici Jutarnje Gelender lige 17. Hvala svima koji ste bili u naj sljemenskoj noći, čestitke svim finisherkama i finisherima. Reze su dole i […]

Jutarnja Gelender liga 17 – 12.kolo – reze


Prekrasno jutro na bregu za kraj sedamnaeste sezone jutarnje gelender lige 17. Prvu srijedu u dva nula dva četiri je prvo mrak kombe i prvo osamnaeste jutarnje gelender lige. Prije starta podijelit ćemo male medaljke za najbolje u sedamnaestoj sezoni. Hvala svima na dolasku. Reze su dole…
1. Vedran Gračan 39:53
2. Josip Mladiček 41:38
3. Bodić 42:35
4. Šiki 45:00
5. Adam Vinković 45:54
6. Marica Cortright 46:37
7. […]

Tekst by Andraž – ARWC pt. 7 – THE END

Nepoznate konstelacije ili krave znaju
Sada kada znate naslov ovog djela i upućeni ste u interne informacije te razumijete sva skrivena značenja, ne preostaje mi puno toga za reći.
Počastili ste me lijepim komentarima u ovom razdoblju objava. Dali ste mi do znanja kako ste fascinirani i kako ste osjetili ideju koju prenosim. Hvala vam! U mladosti sam pisao zbog samog pisanja i uživanja u stvaranju. Ovaj put me motivirala želja da sve podijelim s vama. A životno mi je iskustvo i […]

Tekst by Andraž – ARWC part 6.2

Kada razmišljam (koliko mogu) objektivno, zadovoljan sam svojim doprinosom ekipnom učinku. Mislim da sam dobro obavljao funkciju, slušao sam druge, znao sam pomoći kad je netko bio slab u nekoj situaciji. Naravno, uvijek može bolje. Mogao bih dublje proniknuti u duše svojih kolega i razumijeti ih bez riječi – ali to graniči s fantazijom. Čak i supruzi moram reći što me muči, jer mi ne može čitati misli. Ni godine poznanstva ne bi pomogle, stoga ekipa naprosto mora komunicirati. S […]

Tekst by Andraž – ARWC part 6.1

Iz sebe sam izbacio veslanje. Nije bilo lako. 
Za predzadnju sam temu sačuvao svoju bit, dio moje duše. Tekst je to koji se brčka u meni od 30-og  do posljednjeg kilometra, punih 983 kilometra ove pustolovne utrke. Hoću li moći opisati sve kako želim?
TREKING 
Kao orijentacist puno sam trenirao. Nedovoljno za vrhunske rezultate, no puno. Kada pustim misli da slobodno prolete kroz mentalni arhiv svih slika šuma, drveća, staza, trnja, padina, potoka i ostalog što treba prijeći u prirodi, pred očima mi […]