Mrak Kombinacija 17 – 4.kolo – REZE

Usponom na Šiju i finishiranjem kod brane Vidovec, u klub 100 Mrak Kombe ušli su Neven Kalac i Marko Orešković! Čestitke bojsima na ulasku u klub i želimo im još puno veselih trenutaka na Mrak Kombi. Staza je bila histerična i zmrdana do mostića, a poslije potoka igralo se na dva jaka uspona (kapelica i šija) koja su razbudila sve koji su skoro zaspali u autu na dolasku u Vidovec. Spartan i Maja Bonačić imaju win kola, a ostale reze […]

Sljeme 1M 16 03 2024

Dom Vugrovec

START: 8:30h
Sljeme 1M – 53km / 2800+
Staza: 1M – Transverzala Medvednice

Obavezna oprema: astro folija, lampa, voda, hrana, mobitel.

Staza je markirana planinarskim markacijama.

Aplikacije SMAND 1 i 1A pokrivaju cijelu stazu.
Voda i hrana: domovi i izvori uz stazu.
Prijave: uprigelender@gmail.com (ime, prezime, broj mobitela) – do 10.3.
Ulaznica: 15 eura
Prijevoz stvari start – cilj: DA
Dolazak na start i odlazak sa cilja: self support

LIMIT: 11h

STAZA:

Mrak Kombinacija 17 – 3.kolo – REZE

Minusi na trećem kolu sedamnaeste i atraktivan start sa ex prvog stupa bili su tek početak avanture koja se igrala oko tustog, plave i stare donje stanice. Zmaga ide Bojanu kod bojsa i Maji Bonačić kod cura. Sljedeće kolo je istok. Reze su dole i serviraju se uz vruću jutarnju kafe i topli kroasantes. Hvala svima koji ste bili!
1. Bojan Grbić 48:13
2. Matej Ivančić 48:33
3. Markica 49:10
4. Andraž 51:05
5. Miha Stamy 53:05
6. Presečki 56:09
7. Adam Vinković 56:10
8. Mičuga Željko 56:11
9. […]

Crni Rižoto Adventure Race

DATUM: 02.03.2024. – subota – 09:00

LOKACIJA STARTA: Markuševec – ispred Caffe bar Rondo

KONCEPT: Kvazi Adventure Race. Krug na bajku tijekom kojeg će biti 3 tranzicije na trek dionicu, karta za svaku trek dionicu se dobiva na tranziciji. Svatko nastupa sam za sebe.

BAJK STAZA: Cca 22.5 km, 750 uspona, većinom makadami ( Markuševečki, Vidovečki i Bidrovečki), bez tehnikalija i singletrack-a. Gravel friendly, “loš MTB za do posla” friendly. GPX će biti dostupan. Tranzicije će biti poznate na startu.

TREK: 3 dionice, ukupno 10-15 km, 4 kontrolne točke po dionici

OKREPA: Sljemenska voda na tranziciji broj 2.

LIMIT: 8h – za danjeg svjetla

Mrak Kombinacija 17 – 2.kolo -REZE

Na zapadu sve novo! Od kote do hranilice lampe posvuda, a kod hranilice je blještalo slično kao advent na fuliranju. Kravojed ima drugi win u danu kod bojsa, a Maja Bonačić na zapadu igra naj kod cura. Reze su dole i idu uz duplić cafe i duplić kroasantes. Hvala svima na dolasku u mrak!
1. Kravojed 60:38
2. Andraž 60:40
3. Matej Iva 65:12
4. Filip Kufrin 68:27
5. Adam Vinković 68:28
6. Luka Čanak 68:50
7. Vuk 68:57
8. Miha Stamy 69:50
9. Bojan Grbić 69:58
10. Presečki Željko […]

JGL 18 i MK 17 – 1.kolo – REZE

Jutros u rano zoru otvorena je osamnaesta jutarnje i sedamnaesta mračne gelender lige. Rane je dočekala južina u gradu, nešto manja na brdu i sve uz malo jači povjetarac na Gelenderu. Kravojed rulz i win kod bojsa, a Matea Grabovica kod cura. Reze su dole i idu uz jači kafe i dobar kroasantes. Hvala svima na dolasku!
1. Kravojed 37:13
2. Bojan Grbić 37:48
3. Josip Mladiček 38:04
4. Matej Iva 39:49
5. Filip Kufrin 41:18
6. Bodiček 41:47
7. Robert Medvedec 42:02
8. Katalenić Tomas 42:38
9. Željko […]

Mrak Kombinacija 17 (3.1. – 7.2.2024.)


Mrak Kombinacija 17 – nova sezona mračne trek rekreacije počinje tradicionalno prve srijede u godini. Format je isti kao i svih godina, a za ulazak na svako pojedino kolo potreban je old skul kartončić kojeg preuzimate na startu. Karton perforirate na kontrolama i on je potvrda obilaska staze. Bez kartona nema Mrak Kombe. Raspisi za svako pojedino kolo biti će detaljno […]

Blatersa vol.16 – REZE


Blatersa ima novi rekord, a novi rekorder je Josip Meštrić. Stari rekord pao je za mrvu više od dvadeset minuta i ovo je bila ukupno najbrža Blatersa ever. Maja i Matea podijelile zlato kod cura, a bronca ide Ivani Širić, pobjednici Jutarnje Gelender lige 17. Hvala svima koji ste bili u naj sljemenskoj noći, čestitke svim finisherkama i finisherima. Reze su dole i […]

Jutarnja Gelender liga 17 – 12.kolo – reze


Prekrasno jutro na bregu za kraj sedamnaeste sezone jutarnje gelender lige 17. Prvu srijedu u dva nula dva četiri je prvo mrak kombe i prvo osamnaeste jutarnje gelender lige. Prije starta podijelit ćemo male medaljke za najbolje u sedamnaestoj sezoni. Hvala svima na dolasku. Reze su dole…
1. Vedran Gračan 39:53
2. Josip Mladiček 41:38
3. Bodić 42:35
4. Šiki 45:00
5. Adam Vinković 45:54
6. Marica Cortright 46:37
7. […]

Tekst by Andraž – ARWC pt. 7 – THE END

Nepoznate konstelacije ili krave znaju
Sada kada znate naslov ovog djela i upućeni ste u interne informacije te razumijete sva skrivena značenja, ne preostaje mi puno toga za reći.
Počastili ste me lijepim komentarima u ovom razdoblju objava. Dali ste mi do znanja kako ste fascinirani i kako ste osjetili ideju koju prenosim. Hvala vam! U mladosti sam pisao zbog samog pisanja i uživanja u stvaranju. Ovaj put me motivirala želja da sve podijelim s vama. A životno mi je iskustvo i […]