Sljeme toranj
u.p.r.i gelender predstavlja
Zapamti me

Boleštine

Gelender day-zići 2011

Ažurirano: Ponedjeljak, 03 Listopad 2011 17:05

Intro

renatorenato
Gelender day-zići su skup re-kreativnih avantura, trkica i zabava na Sljemenu, a održavaju se povodom ročkasa legendarnog bloga sljemegelendera (sada gelender.hr) i to svake srijede tijekom devetog mjeseca. Ove godine probat ćemo proširiti day-ziće na poneko predavanje/projekciju i još nešto (ako imate kakvu ideju, pošaljite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ).
Upad na svaki događaj biti će 20kn, a sav prikupljeni novac na kraju će se uplatiti za liječenje Renata Bibića.

Renato Bibić je trogodišnji dječak iz Čamagajevaca kojemu je prošle godine otkriven tumor na malom mozgu zbog kojega je hitno prebačen na liječenje u Zagreb, a liječnici su se umjesto operacije odlučili za kemoterapije jer je tumor previše napredovao.
Gelender day-zići koji će se održati tijekom devetog mjeseca imati će humanitarni karakter gdje će se prikupljati novac za Renata i njegovo liječenje.
Renato ima brata blizanca Valentina koji zajedno sa njegovim roditeljima Borisom i Marinom često boravi u Zagrebu kako bi bio bliže svom bratu. Kažu roditelji da Renato puno bolje podnosi kemoterapije kad je brat s njim.
Česti boravci u Zagrebu i izdaci za liječenje potpuno su financijski iscrpili ovu obitelj. Oboje roditelja je nezaposleno: otac je radio kao fizički radnik u tvrtki koja se bavila uzgojem povrća, ali je zbog financijske krize propala, a majka je donedavno zbog blizanačke trudnoće bila na porodiljnom dopustu. Sada ne može naći posao jer se mora brinuti za oboljelog Renata i Valentina.

Renato mora uzimati lijekove za jačanje imuniteta koji mu pomažu, ali nisu na listi HZZO-a. Troškovi tih lijekova su 1800kn na mjesec, a obitelj  svaki drugi mjesec boravi u Zagrebu da bi bili što bliže Renatu i to ih košta dodatnih 4000kn za smještaj, hranu i prijevoz.
Opće je poznato da djeca brže ozdrave kad je obitelj uz njih, pa ćemo se i mi uključiti da im pomognemo i da Renato što prije ozdravi!

Zadnja informacija kaže da je Renato bio na uspješnoj operaciji prije par dana i slijedi mu dug oporavak...

Svi koji žele pomoći Renatu Bibiću mogu uplatiti novac na žiro račun njegova oca Borisa u Erste banci: 3102063116 (žiro-račun banke: 2402006-1031262160, model 05, poziv na broj: 804025002-3102063116) 

Raspis

31.8. srijeda 29.08. ponedjeljak  - BAREFOOT - run&fun

Povodom ročkasa Gelendera, humanitarnih Gelender day-zića, promoviranja i podržavanja trenda trčkaranja u prirodi bosih nogu UPRI Gelender predstavlja: BAREFOOT Run & Fun, po drugi puta na lokaciji Sljeme! Uprimo bosi na Sljeme za malog dječačića Renata! U nastavku pogledajte raspis:

Za više o ovogodišnjim Humanitarnim Gelender day-zićima klikni OVDJE!
29.8.2011. ponedjeljak

STARTNINA/DONACIJA: 20kn

START: 18h i 18min
MJESTO: mostić u Gračanima, početak Leustekove staze
OPREMA: tenisice  i lampa za povratak i za one koji će proći samo jedan dio staze bosi, do gore u tenkama
STAZA: mostić Gračani - Leustek - cilj je vrh Leustekove staze

Osim što je cilj proći stazu bosih nogu i što je svako kolo humanitarnog karaktera, eventi srijedom imat će i natjecateljski karakter, a kod Barefoota po Leusteku to bi bilo ovako: 

- do klupice na leusteku - 25 bodova
- do Adolfovca - 50 bodova
- do križanja Leusteka i Šumarevog puta - 75 bodova
- do cilja 100 bodova

Najbolja/e  tri biti će upisani u rekorde pod Barefoot Leustekova staza...

Bodovi se sakupljaju za Gelender day-ziće koji idu kroz cijeli deveti mjesec...

U srijedu 31.8. je Atzin CENER - 18h CRTA na cesti iznad Pilane, na kojem će se isto sakupljati pomoć za Renata Bibića, pohodite neki od ova dva eventića i sudjelujte u humanitarnoj akciji u što većem broju, hvala!

P.S. ukoliko bude nekakvo loše i mokro vrijeme umjesto Barefoot Run & Fun napravit će se Mini A Trail - mali trail rejs po označenoj stazi u trajanju od nekih 100 minuta. O svemu više na vrijeme ako bude nevrijeme! ;)

POZIV SVIMA NA SLJEME!

Pitanja i odgovori: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript


7.9. srijeda - Jutarnja Gelender liga 5 - 9.kolo


Poziv svima da se usudite probuditi na deveto kolo Jutarnje Gelender lige 5 i uživati u zadnjem ljetnom kolu! 
Ovo kolo ubacili smo kao dio Humanitarnih Gelender day-zića gdje sakupljamo pomoć za bolesnog dječačića Renata Bibića. Više o humanitarnoj akciji pogledajte ovdje: http://gelender.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=608%3Agelender-day-zi2011&catid=52&Itemid=97


SRIJEDA 7.9.2011.

START:
parking 5:30h
STAZA: parking - Gips - Gelender
CILJ: Gelender
STARTNINA: 20kn - ZA HUMANITARNU AKCIJU! Donesite točan iznos da ne kemijamo sa lovom i kasnimo sa startom...potražite kutiju za donaciju na parkingu!
OBAVEZNA OPREMA: možda lampa, tenisice po želji ;), štapovi dozvoljeni...

Info pult za sva pitanja:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Udruga Pustolovno Rekreativnih Ideja - Gelender

Vidimo se!

13.9. utorak - 13. stupova(gore-dole)



Stupovi kao dio Humanitarnih Gelender day-zića...prebroji stupove da ne bi bilo nismo znali! 
INFO: Donja postaja žičare nalazi se na nadmorskoj visini od 330 m, gornja postaja na 1000 m, a zatezna postaja na 665 m. Na trasi žičare, koja je dugačka 4017 m, postoji ? stupova visokih od 7 m do 40 m. Na svakom stupu biti će postavljeni raznobojni flomići kojima ćete zašarat nešto na kontrolni karton kao dokaz prolaska pored stupa...vidi dalje raspis!


13.9.2011. - UTORAK


STARTNINA: 20kn - ZA HUMANITARNU AKCIJU!

VRIJEME: 18:30h
START: Donja stanica žice
CILJ: Donja stanica žice
OBAVEZNA OPREMA: lampa, štapovi dozvoljeni...

OPIS: Start je na donjoj stanici žice od koje odabirete najkraći put do gornje stanice žice gdje vas čeka kontrloni karton, sa kontrolnim kartonom prema dole (sami odabirete put)  prolazite sve stupove na kojima će biti postavljeni flomići kao dokaz prolaska stupa. Cilj je tamo gdje ste startali. Čeka vas dnevni uspon prema gore i vrlo vjerovatno noćni obilazak stupova prema dole. Ne zaboravite lampu!

Igrajmo 13. stupova dok su stari stupovi još na nogama ;)

Klik: Humanitarni gelender day-zići

DDDDDay - ZZZZZići - seya!

INFO:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

22.9. četvrtak - KoloTure Kup (dan/noć)

kk

KoloTure Kup je brdska sprint tekma koja se održava ispod ski sidra na bijelom spustu (Činovnička). Nešto slično kao paralel slalom, samo ubrdo! KoloTure Kup je bienale, održava se svake dvije godine i ovo je treći puta da se igra...u nastavku raspis!

ČETVRTAK: 22.9.2011.


MJESTO: SLJEME - 100m sjeverno od Gelendera

VRIJEME OKUPLJANJA I IZVLAČENJE PAROVA: Od 18 do 18:25h

START: 18:30h

OPREMA: lampa, kad padne mrak postavit ćemo i par lampaša po stazi...

UPAD: 20kn za Humanitarnu akciju Gelender day-zića

DUŽINA STAZE: od kolotura do kolotura

PRIJAVE: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Prijave su poželjne, ne i obavezne da se lakše napravi sistem natjecanja. Prijave na fejsu ili na gornji mail! Batica radi sistem ko i uvijek dosad...

Ovisno o broju prijava napravit će se sistem(kostur) natjecanja.
Igra se po kup sistemu,na ispadanje, pa tak sve do finala. Svaki natjecatelj imat će minimalno 3 do 4 tekme, a oni koji odu dalje i više. Cure su posebna kategorija, minimalno trebaju dvije da sve bude regularno ;)

REKORDERI KOLOTURA:
Šime Sušić 2:24
Ana Ješovnik 3:23

Pivice i grickalice dobrodošle ko i poslije stupova!

UPRI!

28.9. srijeda - Jajorejs

jajorejsjajorejs

JAJOREJS kao zadnje od Humanitarnih Gelender day-zića na kojima sakupljamo pomoć za malog dječaka Renata Bibića. Autor ideje i raspisao raspis: Vukodlak.

Slušaj vamo, za zadnje kolo Gelender day-zića sprema se prava poslastica! Ali samo ako budete dovoljno oprezni...



START:
pd Grafičar 18:30h
CILJ: Zlatni medo
OBAVEZNA OPREMA: 2 kokošja jaja (normalne veličine), 2 žlice (normalne veličine), lampa kao preporuka...štapovi dozvoljeni ;)

STARTNINA: 20kn za Humanitarnu akciju

Zaključite sami koji je zadatak!

Zabranjena je upotreba ceste Kupinečki kraljevec - Pisarovina, kao i svake druge (možda malo one iza C. križa bude dozvoljeno).
Svako jaje koje stigne do mede možda završi u tavi i na tanjuru.

Svako razbijeno jaje nosi kaznu od 15 minuta, dakle maksimalna kazna je pol ure...

Dolazak do starta: pjehe sa parkinga Bliznec ili Lagvića, autom po slj. cesti

UPRI!

Reze

BAREFOOT - run&fun


Emilija Ebesparger 25
Mladenka Čuljak Gross 25
Mirela Ljevar 100
Marijana Žgela 100
Ana Gudalović 100
Božena Buršić 100
Tea Đurek 100
Ana Sopina 100
Ivana Blaženović 100
Ivana Šuto 10 za outfit
Boris Jurić 100
Vedran Berković 100
Damir Ćurić 100
Dario Kolarić 100
Vanja Suhina 100
Marko Orešković & Janko 100 &100
Slavko Sopina 100
Goran Pacak 100
Hrvoje Torbašinović 100
Mario Koštan 100
Vedran Sabljić 100

Jutarnja Gelender Liga 5 - 9. kolo


1. Vodja 39:30 (200)
2. Murinjo 40:00 (160)
3. Brko 40:50 (125)
4. Lino 41:04 (100)
5. Batica 42:12 (90) 
6. Mario K  42:22 (80)
7. Eddie 42:34 (75)
8. Šime  -Masterchef 43:05 (70)
9. Suhi 43:15 (65)
10. Sablja 43:30 (60)
11. Chicar 43:57 (56)
12. Letz  44:12 (53)
13. Ludi Đani 44:57 (50)
14. Toni Pivčević 44:58 (48)
15. Penavić 221 44:59 (46)
16. Zorro 45:14 (44)
17. Ana G 45:15 (42 + 13 = 55)
18. Dob 45:16 (40)
19. Pari 45:30 (38)
20. Pajo 45:41 (36)
21. Zelenika 46:45 (34)
22. Vukodlak 47:23 (32)
23. Hrvoje Torbašinović 47:28 (30)
24. Zoran Kalinić 47:29 (28)
25. Jelena Brezakica 47:30 (26 + 12 = 38)
26. Paula 47:53 (25 + 11 = 36)
27. ŠoKre LezGo 48:00 (24)
28. Pećo 49:57 (23)
29. Mikša Goran 50:25 (22)
30. Marovich 51:25 (21) 
31. Gvero 51:58 (20)
32. Galinec Oli 51:59 (19)
33. Krešimir Račić 52:00 (18)
34. Goga O 52:35 (17 + 10 = 27)
35. Ned Vareškić - Voli trčanje 52:50 (16)
36. Zovko 52:59 (15)
37. Sonja Lesjak 53:21 (14 + 9 = 23)
38. Ozren Crnogorac 53:23 (13)
39. Mirela 54:36 (12 + 8 = 20)
40. Kostelić 55:00 (Moskva - Zg - Gelender, autom i prikolicom sa čamcima!) (11)
41. Ivka B 56:48 (10 + 7 = 17)
42. Pandža 58:19 (9)
43. Nikola Dragić 59:19 (8)
44. Maja Škrljak 60:49 (7 + 6 = 13)
45. Alen Špoljar 62:51 (6)
46. Miroslav Krsteski 64:35 (5)
47. Bo 65:28 (4 + 5 = 9)
48. Korina Hill 65:29 (3 + 4 = 7)
49. Tomislav Kundid - Kruti 65:30 (2)
50. Maja P 69:40 (1 + 3 = 4)
51. Žana 72:27 (0 + 2 = 2)
52. Jasminka P 72:44 (0 + 1 = 1)
53. Hudec Goran 73:40 (nula bodova i petica za trud)
54. Boj Paris 73:41 (nula bodova i petica za trud)
55. Galjanić Vladimir 74:45 (nula bodova i petica za trud)

13. stupova (gore-dole)

Vedran Berković MTB 1:18:13
Vedran Sabljić 1:19:10
Vanja Suhina 1:21:42
Mario Koštan 1:22:40
Lino Legac 1:26:30
Igor Dorotić MTB 1:31:30
Paula Vrdoljak 1:38:00
Tea Đurek 1:49:15
Tomo Vlainić 1:49:15
Mirela Ljevar 2:12:00
Ivana Blaženović 2:12:00
Damir Ćurić 2:12:00
Marko & Janko Orešković 3:15:00
Maja Petrlić ?

Koloture

CURE: Gordana Odrljin, Tea Đurek, Sonja Lesjak, Ivana Blaženović i Mirela Ljevar

1. kolo: Sonja (3:44) - Mirela (3:40) 0:1,  Ivka (4:09) - TeJa (3:49) 0:1

2. kolo: Mirela (4:38) - Ivka (4:40) 1:0, TeJa (3:54) - Goga (4:30) 1:0

3. kolo: Ivka (4:25) - Goga (4:39) 1:0, Sonja (4:31) - TeJa (3:58) 0:1

4. kolo: Sonja (4:31) - Goga (4:29) 0:1, TeJa (3:37) - Mirela (3:50) 1:0

5. kolo: Goga (4:58) - Mirela (4:16) 0:1, Ivka (4:19) - Sonja (4:31) 1:0

POREDAK: 1.TeJa (200) 2. Mirela (160) 3. Ivka (125) 4. Goga (100)  5. Sonja (90)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DEČKI: prvi krug, četiri grupe, prva dva idu dalje + najbolji treći po prosjeku vremena, prvo kolo cijela staza, drugo od prvog stupa, a treće od drugog stupa...

A GRUPA: Darko Rogina, Lino Legac, Mario Koštan, Vedran Berković (80)

1. kolo: Darko (2:46) - Lino (3:07) 1:0, Mario K (2:43) - Vodja (3:16) 1:0
2. kolo:  Darko (2:18) - Mario K (2:30) 1:0, Lino (2:28) - Vodja (2:24) 0:1
3. kolo
: Darko (1:19) - Vodja (1:15) 0:1, Mario K (1:22) - Lino (1:30) 1:0

Poredak: 1. Darko 2:1 (6:23), 2. Mario K 2:1 (6:35), 3. Vodja 2:1 (6:55), 4. Lino 0:3 (7:06)

B GRUPA: Ivan Ferenčak, Andraž Hribar, Bojan Jevševar, Vedran Rzaunek (80)

1. kolo: Ferro (3:14) - Bojan (3:14) 1:1, Andraž (3:23) - Vedran (3:22) 1:0
2. kolo: Ferro (2:48) - Andraž (2:34) 0:1, Bojan (2:40) - Vedran (2:51) 1:0
3. kolo: Ferro (1:22) - Vedran (1:25) 1:0, Andraž (1:28) - Bojan (1:35) 1:0

Poredak: 1. Andraž 3:0, 2. Ferro 1:1:1 (7:24), 3. Bojan 1:1:1 (7:29), 4. Vedran 0:3

C GRUPA: Boris Jurić, Šime Sušić, Tomislav Škrlec, Marko Orešković (80)

1. kolo: Brko (2:47) - Šiljo (2:53) 1:0, Šime (2:59) - Chicar (3:28) 1:0
2. kolo: Brko (2:17) - Chicar (2:27) 1:0, Šime (2:15) - Šiljo (2:20) 1:0
3. kolo: Brko (1:38) - Šime (1:37) 0:1, Šiljo (1:13) - Chicar (1:30) 1:0

Poredak: 1. Šime 3:0, 2. Brko 2:1, 3. Šiljo 1:2 (6:26), 4. Chicar 0:3 (7:25)

D GRUPA: Nikola Stamenić (80), Vedran Sabljić, Vanja Suhina, Hrvoje Torbašinović

1. kolo: Torba (3:23) - Sablja (3:07) 0:1, Suhi (3:05) - Batica (4:25) 1:0
2. kolo: Torba (2:33) - Batica (3:03) 1:0, Suhi (2:28) - Sablja (2:20) 0:1
3. kolo: Torba (1:20) - Suhi (1:17) 0:1, Sablja (1:38) - Batica (2:15) 1:0

Poredak: 1. Sablja 3:0, 2. Suhi 2:1, 3. Torba 1:2, 4. Batica 0:3

DEČKI: drugi krug, prošla su prva dvojica iz svake grupe + Šiljo kao najbolji treći, te sva četvorica iz B grupe jer smo zmenjali sistem na licu mjesta pošto su Ferro i Bojan odigrali X! Vodja je otišao, pa je upao Lino ( a taman je popio pivu!) i Torba kao drugi treći. Dakle, u drugom krugu imamo 4 skupine po tri gdje prvi idu direkt u polufinale. Drugi krug igra cijeli KoloTur!



E GRUPA:
Darko Rogina, Hrvoje Torbašinović (90), Bojan Jevševar (90)

Darko (3:12) - Torba (3:46) 1:0
Bojan (3:31) - Darko (3:13) 0:1
Bojan (3:21) - Torba (3:14) 0:1

Poredak: 1. Darko 2:0, 2. Torba 1:1, 3. Bojan 0:2

F GRUPA: Andraž Hribar, Tomislav Škrlec (90), Boris Jurić (90)

Andraž (3:07) - Šiljo (3:12) 1:0
Brko (3:10) - Andraž (2:52) 0:1
Brko (3:24) - Šiljo (3:24) 1:1

Poredak: 1. Andraž 2:0, 2. Brko i Šiljo 0:1:1

G GRUPA: Šime Sušić (90), Mario Koštan, Vanja Suhina (90)

Šime (2:53) - Mario K (2:53) 1:1
Suhi (3:31) - Šime (3:29) 0:1
Mario K (3:00) - Suhi (4:07) 1:0

Poredak: 1. Mario K 1:1:0, 2. Šime 1:1:0, 3. Suhi 0:2

H GRUPA: Vedran Sabljić, Lino Legac (90), Ivan Ferenčak (90)

Sablja (3:15) - Ferro (3:54) 1:0
Lino (3:41) - Sablja (3:15) 0:1
Ferro (3:34) - Lino (3:39) 1:0

Poredak: 1. Sablja 2:0, 2. Ferro 1:1, 3. Lino 0:2


POLUFINALE:

Andraž (2:53) - Sablja (3:05) 1:0
Darko (3:16) - Mario K (3:05) 0:1

ZA TREĆE:

Darko (3:26) - Sablja (3:13) 0:1

FINALE:

Andraž (2:36) - Mario K (2:52) 1:0

1. Andraž (200)
2. Mario K (160)
3. Sablja (125)
4. Darko (100)

Jajorejs

1. Vukodlak 21:23 (200)
2. Lino 21:53 (160)
3. TeJa 23:23 (125+2=127)
4. Sablja 24:23 (100)
5. Mirela 22:03 - plus 15min (100+1=101)
6. Vedran Benović 22:33 - plus 15min (90)
7. Hudec 23:03 - plus 15min (80)
8. Tomo 22:43 - plus 30min (75)

Ukupne reze

CURE:

1. TeJa 501
2. Mirela 444
3. Ivka 305
4. Ana G 155
5. Goga O 127
6. Paula 116
7. Sonja 113
8. Božena 109
9. Marijana Žgela & Ana Sopina 100
11. Maja Petrlić 53
12. Zagorka 38
13. Emilija Ebesparger & Mladenka Čuljak Gros 25
15. Maja Škrljak 13
16. Žana 12
17. Ivana Rajić & Ivka (Geokon) 10
19. Korina Hill 7
20. Jasminka 1

DEČKI:

1. Vodja 580
2. Sablja 545
3. Mario K & Lino 440
5. Suhi 380
6. Brko 315
7. Vukodlak 312
8. Chicar 286
9. Torba 220
10. Andraž & Janko Orešković 200
12. Batica 180
13. Šime MC, Murinjo & Chura 160
16. Pajo, Darko Kolarić, Slavko Sopina, Darko Rogina 100
20. Ferro, Shiljo, JeB, Benović  90
24. Vedran Rzaunek, Hudec 80
25. Eddie 75
26. Tomo Vlainić, Tomo 70
28. Letz 53
29. Đani 50
30. Toni Pivčević 48
31. Penavić 221 46
32. Zorro 44
33. Dob 40
34. Pari 38
35. Zelenika 34
36. Zoran Kalinić 28
37. ŠoKre Letz 24
38. Pećot 23
39. Mikša 22
40. Marović 21
41. Gvero 20
42. Oli Galinec 19
43. Krešimir Račić 18
44. Vareškić 16
45. Zovko 15
46. Ozren Crnogorac 13
47. Kostelić 11
48. Pandža 9
49. Dragić 8
50. Špoljar Alen 6
51. Krsteski 5
52. Kruti 2
53. Paj, Vlado Galjanić 0

UPRI!

Intro

renatorenato
Gelender day-zići su skup re-kreativnih avantura, trkica i zabava na Sljemenu, a održavaju se povodom ročkasa legendarnog bloga sljemegelendera (sada gelender.hr) i to svake srijede tijekom devetog mjeseca. Ove godine probat ćemo proširiti day-ziće na poneko predavanje/projekciju i još nešto (ako imate kakvu ideju, pošaljite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ).
Upad na svaki događaj biti će 20kn, a sav prikupljeni novac na kraju će se uplatiti za liječenje Renata Bibića.

Renato Bibić je trogodišnji dječak iz Čamagajevaca kojemu je prošle godine otkriven tumor na malom mozgu zbog kojega je hitno prebačen na liječenje u Zagreb, a liječnici su se umjesto operacije odlučili za kemoterapije jer je tumor previše napredovao.
Gelender day-zići koji će se održati tijekom devetog mjeseca imati će humanitarni karakter gdje će se prikupljati novac za Renata i njegovo liječenje.
Renato ima brata blizanca Valentina koji zajedno sa njegovim roditeljima Borisom i Marinom često boravi u Zagrebu kako bi bio bliže svom bratu. Kažu roditelji da Renato puno bolje podnosi kemoterapije kad je brat s njim.
Česti boravci u Zagrebu i izdaci za liječenje potpuno su financijski iscrpili ovu obitelj. Oboje roditelja je nezaposleno: otac je radio kao fizički radnik u tvrtki koja se bavila uzgojem povrća, ali je zbog financijske krize propala, a majka je donedavno zbog blizanačke trudnoće bila na porodiljnom dopustu. Sada ne može naći posao jer se mora brinuti za oboljelog Renata i Valentina.

Renato mora uzimati lijekove za jačanje imuniteta koji mu pomažu, ali nisu na listi HZZO-a. Troškovi tih lijekova su 1800kn na mjesec, a obitelj  svaki drugi mjesec boravi u Zagrebu da bi bili što bliže Renatu i to ih košta dodatnih 4000kn za smještaj, hranu i prijevoz.
Opće je poznato da djeca brže ozdrave kad je obitelj uz njih, pa ćemo se i mi uključiti da im pomognemo i da Renato što prije ozdravi!

Zadnja informacija kaže da je Renato bio na uspješnoj operaciji prije par dana i slijedi mu dug oporavak...

Svi koji žele pomoći Renatu Bibiću mogu uplatiti novac na žiro račun njegova oca Borisa u Erste banci: 3102063116 (žiro-račun banke: 2402006-1031262160, model 05, poziv na broj: 804025002-3102063116) 

Raspis

31.8. srijeda 29.08. ponedjeljak  - BAREFOOT - run&fun

Povodom ročkasa Gelendera, humanitarnih Gelender day-zića, promoviranja i podržavanja trenda trčkaranja u prirodi bosih nogu UPRI Gelender predstavlja: BAREFOOT Run & Fun, po drugi puta na lokaciji Sljeme! Uprimo bosi na Sljeme za malog dječačića Renata! U nastavku pogledajte raspis:

Za više o ovogodišnjim Humanitarnim Gelender day-zićima klikni OVDJE!
29.8.2011. ponedjeljak

STARTNINA/DONACIJA: 20kn

START: 18h i 18min
MJESTO: mostić u Gračanima, početak Leustekove staze
OPREMA: tenisice  i lampa za povratak i za one koji će proći samo jedan dio staze bosi, do gore u tenkama
STAZA: mostić Gračani - Leustek - cilj je vrh Leustekove staze

Osim što je cilj proći stazu bosih nogu i što je svako kolo humanitarnog karaktera, eventi srijedom imat će i natjecateljski karakter, a kod Barefoota po Leusteku to bi bilo ovako: 

- do klupice na leusteku - 25 bodova
- do Adolfovca - 50 bodova
- do križanja Leusteka i Šumarevog puta - 75 bodova
- do cilja 100 bodova

Najbolja/e  tri biti će upisani u rekorde pod Barefoot Leustekova staza...

Bodovi se sakupljaju za Gelender day-ziće koji idu kroz cijeli deveti mjesec...

U srijedu 31.8. je Atzin CENER - 18h CRTA na cesti iznad Pilane, na kojem će se isto sakupljati pomoć za Renata Bibića, pohodite neki od ova dva eventića i sudjelujte u humanitarnoj akciji u što većem broju, hvala!

P.S. ukoliko bude nekakvo loše i mokro vrijeme umjesto Barefoot Run & Fun napravit će se Mini A Trail - mali trail rejs po označenoj stazi u trajanju od nekih 100 minuta. O svemu više na vrijeme ako bude nevrijeme! ;)

POZIV SVIMA NA SLJEME!

Pitanja i odgovori: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript


7.9. srijeda - Jutarnja Gelender liga 5 - 9.kolo


Poziv svima da se usudite probuditi na deveto kolo Jutarnje Gelender lige 5 i uživati u zadnjem ljetnom kolu! 
Ovo kolo ubacili smo kao dio Humanitarnih Gelender day-zića gdje sakupljamo pomoć za bolesnog dječačića Renata Bibića. Više o humanitarnoj akciji pogledajte ovdje: http://gelender.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=608%3Agelender-day-zi2011&catid=52&Itemid=97


SRIJEDA 7.9.2011.

START:
parking 5:30h
STAZA: parking - Gips - Gelender
CILJ: Gelender
STARTNINA: 20kn - ZA HUMANITARNU AKCIJU! Donesite točan iznos da ne kemijamo sa lovom i kasnimo sa startom...potražite kutiju za donaciju na parkingu!
OBAVEZNA OPREMA: možda lampa, tenisice po želji ;), štapovi dozvoljeni...

Info pult za sva pitanja:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Udruga Pustolovno Rekreativnih Ideja - Gelender

Vidimo se!

13.9. utorak - 13. stupova(gore-dole)



Stupovi kao dio Humanitarnih Gelender day-zića...prebroji stupove da ne bi bilo nismo znali! 
INFO: Donja postaja žičare nalazi se na nadmorskoj visini od 330 m, gornja postaja na 1000 m, a zatezna postaja na 665 m. Na trasi žičare, koja je dugačka 4017 m, postoji ? stupova visokih od 7 m do 40 m. Na svakom stupu biti će postavljeni raznobojni flomići kojima ćete zašarat nešto na kontrolni karton kao dokaz prolaska pored stupa...vidi dalje raspis!


13.9.2011. - UTORAK


STARTNINA: 20kn - ZA HUMANITARNU AKCIJU!

VRIJEME: 18:30h
START: Donja stanica žice
CILJ: Donja stanica žice
OBAVEZNA OPREMA: lampa, štapovi dozvoljeni...

OPIS: Start je na donjoj stanici žice od koje odabirete najkraći put do gornje stanice žice gdje vas čeka kontrloni karton, sa kontrolnim kartonom prema dole (sami odabirete put)  prolazite sve stupove na kojima će biti postavljeni flomići kao dokaz prolaska stupa. Cilj je tamo gdje ste startali. Čeka vas dnevni uspon prema gore i vrlo vjerovatno noćni obilazak stupova prema dole. Ne zaboravite lampu!

Igrajmo 13. stupova dok su stari stupovi još na nogama ;)

Klik: Humanitarni gelender day-zići

DDDDDay - ZZZZZići - seya!

INFO:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

22.9. četvrtak - KoloTure Kup (dan/noć)

kk

KoloTure Kup je brdska sprint tekma koja se održava ispod ski sidra na bijelom spustu (Činovnička). Nešto slično kao paralel slalom, samo ubrdo! KoloTure Kup je bienale, održava se svake dvije godine i ovo je treći puta da se igra...u nastavku raspis!

ČETVRTAK: 22.9.2011.


MJESTO: SLJEME - 100m sjeverno od Gelendera

VRIJEME OKUPLJANJA I IZVLAČENJE PAROVA: Od 18 do 18:25h

START: 18:30h

OPREMA: lampa, kad padne mrak postavit ćemo i par lampaša po stazi...

UPAD: 20kn za Humanitarnu akciju Gelender day-zića

DUŽINA STAZE: od kolotura do kolotura

PRIJAVE: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Prijave su poželjne, ne i obavezne da se lakše napravi sistem natjecanja. Prijave na fejsu ili na gornji mail! Batica radi sistem ko i uvijek dosad...

Ovisno o broju prijava napravit će se sistem(kostur) natjecanja.
Igra se po kup sistemu,na ispadanje, pa tak sve do finala. Svaki natjecatelj imat će minimalno 3 do 4 tekme, a oni koji odu dalje i više. Cure su posebna kategorija, minimalno trebaju dvije da sve bude regularno ;)

REKORDERI KOLOTURA:
Šime Sušić 2:24
Ana Ješovnik 3:23

Pivice i grickalice dobrodošle ko i poslije stupova!

UPRI!

28.9. srijeda - Jajorejs

jajorejsjajorejs

JAJOREJS kao zadnje od Humanitarnih Gelender day-zića na kojima sakupljamo pomoć za malog dječaka Renata Bibića. Autor ideje i raspisao raspis: Vukodlak.

Slušaj vamo, za zadnje kolo Gelender day-zića sprema se prava poslastica! Ali samo ako budete dovoljno oprezni...



START:
pd Grafičar 18:30h
CILJ: Zlatni medo
OBAVEZNA OPREMA: 2 kokošja jaja (normalne veličine), 2 žlice (normalne veličine), lampa kao preporuka...štapovi dozvoljeni ;)

STARTNINA: 20kn za Humanitarnu akciju

Zaključite sami koji je zadatak!

Zabranjena je upotreba ceste Kupinečki kraljevec - Pisarovina, kao i svake druge (možda malo one iza C. križa bude dozvoljeno).
Svako jaje koje stigne do mede možda završi u tavi i na tanjuru.

Svako razbijeno jaje nosi kaznu od 15 minuta, dakle maksimalna kazna je pol ure...

Dolazak do starta: pjehe sa parkinga Bliznec ili Lagvića, autom po slj. cesti

UPRI!

Reze

BAREFOOT - run&fun


Emilija Ebesparger 25
Mladenka Čuljak Gross 25
Mirela Ljevar 100
Marijana Žgela 100
Ana Gudalović 100
Božena Buršić 100
Tea Đurek 100
Ana Sopina 100
Ivana Blaženović 100
Ivana Šuto 10 za outfit
Boris Jurić 100
Vedran Berković 100
Damir Ćurić 100
Dario Kolarić 100
Vanja Suhina 100
Marko Orešković & Janko 100 &100
Slavko Sopina 100
Goran Pacak 100
Hrvoje Torbašinović 100
Mario Koštan 100
Vedran Sabljić 100

Jutarnja Gelender Liga 5 - 9. kolo


1. Vodja 39:30 (200)
2. Murinjo 40:00 (160)
3. Brko 40:50 (125)
4. Lino 41:04 (100)
5. Batica 42:12 (90) 
6. Mario K  42:22 (80)
7. Eddie 42:34 (75)
8. Šime  -Masterchef 43:05 (70)
9. Suhi 43:15 (65)
10. Sablja 43:30 (60)
11. Chicar 43:57 (56)
12. Letz  44:12 (53)
13. Ludi Đani 44:57 (50)
14. Toni Pivčević 44:58 (48)
15. Penavić 221 44:59 (46)
16. Zorro 45:14 (44)
17. Ana G 45:15 (42 + 13 = 55)
18. Dob 45:16 (40)
19. Pari 45:30 (38)
20. Pajo 45:41 (36)
21. Zelenika 46:45 (34)
22. Vukodlak 47:23 (32)
23. Hrvoje Torbašinović 47:28 (30)
24. Zoran Kalinić 47:29 (28)
25. Jelena Brezakica 47:30 (26 + 12 = 38)
26. Paula 47:53 (25 + 11 = 36)
27. ŠoKre LezGo 48:00 (24)
28. Pećo 49:57 (23)
29. Mikša Goran 50:25 (22)
30. Marovich 51:25 (21) 
31. Gvero 51:58 (20)
32. Galinec Oli 51:59 (19)
33. Krešimir Račić 52:00 (18)
34. Goga O 52:35 (17 + 10 = 27)
35. Ned Vareškić - Voli trčanje 52:50 (16)
36. Zovko 52:59 (15)
37. Sonja Lesjak 53:21 (14 + 9 = 23)
38. Ozren Crnogorac 53:23 (13)
39. Mirela 54:36 (12 + 8 = 20)
40. Kostelić 55:00 (Moskva - Zg - Gelender, autom i prikolicom sa čamcima!) (11)
41. Ivka B 56:48 (10 + 7 = 17)
42. Pandža 58:19 (9)
43. Nikola Dragić 59:19 (8)
44. Maja Škrljak 60:49 (7 + 6 = 13)
45. Alen Špoljar 62:51 (6)
46. Miroslav Krsteski 64:35 (5)
47. Bo 65:28 (4 + 5 = 9)
48. Korina Hill 65:29 (3 + 4 = 7)
49. Tomislav Kundid - Kruti 65:30 (2)
50. Maja P 69:40 (1 + 3 = 4)
51. Žana 72:27 (0 + 2 = 2)
52. Jasminka P 72:44 (0 + 1 = 1)
53. Hudec Goran 73:40 (nula bodova i petica za trud)
54. Boj Paris 73:41 (nula bodova i petica za trud)
55. Galjanić Vladimir 74:45 (nula bodova i petica za trud)

13. stupova (gore-dole)

Vedran Berković MTB 1:18:13
Vedran Sabljić 1:19:10
Vanja Suhina 1:21:42
Mario Koštan 1:22:40
Lino Legac 1:26:30
Igor Dorotić MTB 1:31:30
Paula Vrdoljak 1:38:00
Tea Đurek 1:49:15
Tomo Vlainić 1:49:15
Mirela Ljevar 2:12:00
Ivana Blaženović 2:12:00
Damir Ćurić 2:12:00
Marko & Janko Orešković 3:15:00
Maja Petrlić ?

Koloture

CURE: Gordana Odrljin, Tea Đurek, Sonja Lesjak, Ivana Blaženović i Mirela Ljevar

1. kolo: Sonja (3:44) - Mirela (3:40) 0:1,  Ivka (4:09) - TeJa (3:49) 0:1

2. kolo: Mirela (4:38) - Ivka (4:40) 1:0, TeJa (3:54) - Goga (4:30) 1:0

3. kolo: Ivka (4:25) - Goga (4:39) 1:0, Sonja (4:31) - TeJa (3:58) 0:1

4. kolo: Sonja (4:31) - Goga (4:29) 0:1, TeJa (3:37) - Mirela (3:50) 1:0

5. kolo: Goga (4:58) - Mirela (4:16) 0:1, Ivka (4:19) - Sonja (4:31) 1:0

POREDAK: 1.TeJa (200) 2. Mirela (160) 3. Ivka (125) 4. Goga (100)  5. Sonja (90)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DEČKI: prvi krug, četiri grupe, prva dva idu dalje + najbolji treći po prosjeku vremena, prvo kolo cijela staza, drugo od prvog stupa, a treće od drugog stupa...

A GRUPA: Darko Rogina, Lino Legac, Mario Koštan, Vedran Berković (80)

1. kolo: Darko (2:46) - Lino (3:07) 1:0, Mario K (2:43) - Vodja (3:16) 1:0
2. kolo:  Darko (2:18) - Mario K (2:30) 1:0, Lino (2:28) - Vodja (2:24) 0:1
3. kolo
: Darko (1:19) - Vodja (1:15) 0:1, Mario K (1:22) - Lino (1:30) 1:0

Poredak: 1. Darko 2:1 (6:23), 2. Mario K 2:1 (6:35), 3. Vodja 2:1 (6:55), 4. Lino 0:3 (7:06)

B GRUPA: Ivan Ferenčak, Andraž Hribar, Bojan Jevševar, Vedran Rzaunek (80)

1. kolo: Ferro (3:14) - Bojan (3:14) 1:1, Andraž (3:23) - Vedran (3:22) 1:0
2. kolo: Ferro (2:48) - Andraž (2:34) 0:1, Bojan (2:40) - Vedran (2:51) 1:0
3. kolo: Ferro (1:22) - Vedran (1:25) 1:0, Andraž (1:28) - Bojan (1:35) 1:0

Poredak: 1. Andraž 3:0, 2. Ferro 1:1:1 (7:24), 3. Bojan 1:1:1 (7:29), 4. Vedran 0:3

C GRUPA: Boris Jurić, Šime Sušić, Tomislav Škrlec, Marko Orešković (80)

1. kolo: Brko (2:47) - Šiljo (2:53) 1:0, Šime (2:59) - Chicar (3:28) 1:0
2. kolo: Brko (2:17) - Chicar (2:27) 1:0, Šime (2:15) - Šiljo (2:20) 1:0
3. kolo: Brko (1:38) - Šime (1:37) 0:1, Šiljo (1:13) - Chicar (1:30) 1:0

Poredak: 1. Šime 3:0, 2. Brko 2:1, 3. Šiljo 1:2 (6:26), 4. Chicar 0:3 (7:25)

D GRUPA: Nikola Stamenić (80), Vedran Sabljić, Vanja Suhina, Hrvoje Torbašinović

1. kolo: Torba (3:23) - Sablja (3:07) 0:1, Suhi (3:05) - Batica (4:25) 1:0
2. kolo: Torba (2:33) - Batica (3:03) 1:0, Suhi (2:28) - Sablja (2:20) 0:1
3. kolo: Torba (1:20) - Suhi (1:17) 0:1, Sablja (1:38) - Batica (2:15) 1:0

Poredak: 1. Sablja 3:0, 2. Suhi 2:1, 3. Torba 1:2, 4. Batica 0:3

DEČKI: drugi krug, prošla su prva dvojica iz svake grupe + Šiljo kao najbolji treći, te sva četvorica iz B grupe jer smo zmenjali sistem na licu mjesta pošto su Ferro i Bojan odigrali X! Vodja je otišao, pa je upao Lino ( a taman je popio pivu!) i Torba kao drugi treći. Dakle, u drugom krugu imamo 4 skupine po tri gdje prvi idu direkt u polufinale. Drugi krug igra cijeli KoloTur!



E GRUPA:
Darko Rogina, Hrvoje Torbašinović (90), Bojan Jevševar (90)

Darko (3:12) - Torba (3:46) 1:0
Bojan (3:31) - Darko (3:13) 0:1
Bojan (3:21) - Torba (3:14) 0:1

Poredak: 1. Darko 2:0, 2. Torba 1:1, 3. Bojan 0:2

F GRUPA: Andraž Hribar, Tomislav Škrlec (90), Boris Jurić (90)

Andraž (3:07) - Šiljo (3:12) 1:0
Brko (3:10) - Andraž (2:52) 0:1
Brko (3:24) - Šiljo (3:24) 1:1

Poredak: 1. Andraž 2:0, 2. Brko i Šiljo 0:1:1

G GRUPA: Šime Sušić (90), Mario Koštan, Vanja Suhina (90)

Šime (2:53) - Mario K (2:53) 1:1
Suhi (3:31) - Šime (3:29) 0:1
Mario K (3:00) - Suhi (4:07) 1:0

Poredak: 1. Mario K 1:1:0, 2. Šime 1:1:0, 3. Suhi 0:2

H GRUPA: Vedran Sabljić, Lino Legac (90), Ivan Ferenčak (90)

Sablja (3:15) - Ferro (3:54) 1:0
Lino (3:41) - Sablja (3:15) 0:1
Ferro (3:34) - Lino (3:39) 1:0

Poredak: 1. Sablja 2:0, 2. Ferro 1:1, 3. Lino 0:2


POLUFINALE:

Andraž (2:53) - Sablja (3:05) 1:0
Darko (3:16) - Mario K (3:05) 0:1

ZA TREĆE:

Darko (3:26) - Sablja (3:13) 0:1

FINALE:

Andraž (2:36) - Mario K (2:52) 1:0

1. Andraž (200)
2. Mario K (160)
3. Sablja (125)
4. Darko (100)

Jajorejs

1. Vukodlak 21:23 (200)
2. Lino 21:53 (160)
3. TeJa 23:23 (125+2=127)
4. Sablja 24:23 (100)
5. Mirela 22:03 - plus 15min (100+1=101)
6. Vedran Benović 22:33 - plus 15min (90)
7. Hudec 23:03 - plus 15min (80)
8. Tomo 22:43 - plus 30min (75)

Ukupne reze

CURE:

1. TeJa 501
2. Mirela 444
3. Ivka 305
4. Ana G 155
5. Goga O 127
6. Paula 116
7. Sonja 113
8. Božena 109
9. Marijana Žgela & Ana Sopina 100
11. Maja Petrlić 53
12. Zagorka 38
13. Emilija Ebesparger & Mladenka Čuljak Gros 25
15. Maja Škrljak 13
16. Žana 12
17. Ivana Rajić & Ivka (Geokon) 10
19. Korina Hill 7
20. Jasminka 1

DEČKI:

1. Vodja 580
2. Sablja 545
3. Mario K & Lino 440
5. Suhi 380
6. Brko 315
7. Vukodlak 312
8. Chicar 286
9. Torba 220
10. Andraž & Janko Orešković 200
12. Batica 180
13. Šime MC, Murinjo & Chura 160
16. Pajo, Darko Kolarić, Slavko Sopina, Darko Rogina 100
20. Ferro, Shiljo, JeB, Benović  90
24. Vedran Rzaunek, Hudec 80
25. Eddie 75
26. Tomo Vlainić, Tomo 70
28. Letz 53
29. Đani 50
30. Toni Pivčević 48
31. Penavić 221 46
32. Zorro 44
33. Dob 40
34. Pari 38
35. Zelenika 34
36. Zoran Kalinić 28
37. ŠoKre Letz 24
38. Pećot 23
39. Mikša 22
40. Marović 21
41. Gvero 20
42. Oli Galinec 19
43. Krešimir Račić 18
44. Vareškić 16
45. Zovko 15
46. Ozren Crnogorac 13
47. Kostelić 11
48. Pandža 9
49. Dragić 8
50. Špoljar Alen 6
51. Krsteski 5
52. Kruti 2
53. Paj, Vlado Galjanić 0

UPRI!

Raspravljaj o ovome na forumu (5 odgovora).
   

BLATERSA

Ažurirano: Petak, 27 Listopad 2017 08:02

Raspis 2017


Blatersa vol. 10))) - Isolation

15 12 23 59

Start Podsused, Sutinjska vrela

Cilj Biškupec Zelinski, vatrogasni dom, do 11h (suhi kruh i topla voda za piće)

Podsused - Graf - Gelender - Ročićeva - Laz - 47 (psihoaktivna i agresivna) - Biškupec Zelinski

Ročićeva sjenikoša line up

2:20 - 2:45h  liquid level dj set

2:45 - 3:15h With The Dead (UK)

ulaz 50 (topli dom, nešto finishersko, minimal suhog za Biškupec Z: da)

limit 100

prijave Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript (ime,prezime,mob)

merch limited edition t shirt 70

Noć na sljemenu je na vlastitu odgovornost.

Rezultati

Blatersa vol.9

1. Vedran Rzaunek 5:08:00
2. Sandra Juhaz 5:28:00 - Rekord staze!
3. Branko Barlović 5:28:01
4. Paula Vrdoljak 5:32:00
5. Mirjana Kolac 5:32:01
6. Tomislav Marinović 5:32:02
7. Bernard Ivanov 5:39:00
8. Luka Filetin 5:47:54
9. Hrvoje Vlašić 5:47:55
10. Toni Matić 5:49:00
11. Zoran Kurdija 6:02:00
12. Domagoj Kreber 6:07:00
13. Edi Ocvirk 6:15:00
14. Tihomir Kralj 6:15:46
15. Nino Vinković 6:19:00
16. Zenil Vugrinec 6:22:00
17. Milan Gržan 6:22:01
18. Krešo Golec 6:22:30
19. Vanja Šomođi 6:31:30
20. Ranko Orehovec 6:31:31
21. Mladen Skeja 6:31:32
22. Davorin Šindler 6:32:00
23. Marko Curi 6:32:01
24. Ivan Slukan 6:32:02
25. Domagoj Horvat 6:41:00
26. Nikola Šoić 6:41:01
27. Tomislav Kelemen 6:47:00
28. Goran Poljak 6:49:00
29. Tomislav Vuk & Tesa 6:55:00
30. Zvonimira Milevčić 6:55:01
31. Robert Bernat 7:06:00
32. Juraj Štumberger 7:08:00
33. Gordan Zelenika 7:11:00
34. Mile Mioković 7:11:01
35. Matija Drljanovčan 7:11:02
36. Juro Ljubičić 7:11:03
37. Matija Palčić 7:11:04
38. Jan Bičanić 7:12:00
39. Velimir Doležal 7:18:00
40. Zlatko Doležal 7:18:01
41. Željko Bulek 7:24:00
42. Radan Skorić 7:28:00
43. Jelena Sekelj 7:28:01
44. Miroslav Hainž 7:28:02
45. Dubravka Kokanović 7:28:03
46. Tamara Markotić 7:49:00
47. Ivan Videk 7:49:01
48. Tajana Špoljarec 7:50:00
49. Ivana Banović 7:55:00
50. Boris Sesar 7:55:01
51. Antun Portner 7:55:02
52. Danijel Turek 7:55:03
53. Tomislav Renić 7:56:00
54. Adrijana Šimić 8:09:00
55. Milana Murgić 8:09:01
56. Mislav Vuksan 8:09:02
57. Alex Gulta 8:09:03
58. Tomislav Harapin 8:09:04
59. Željko Dugić 8:09:05
60. Damir Hercigonja 8:33:00
61. Hrvoje Dasović 8:33:01
62. Ivan Habuš 8:33:20
63. Vedran Berković 8:33:21
64. Nikola Sopčić 8:37:00
65. Irena Čorko Meštrović 8:41:00
66. Sanda Berženji 8:41:01
67. Zrinka Denić 8:51:00
68. Marijo Vranaričić 8:51:01
69. Frančišek Napast (slo) 9:05:00
70. Dunja Selan (slo) 9:05:01
71. Marko Sekulić 9:28:00
72. Goran Marinov 9:28:01
73. Nataša Namčorasta Dobrenić 9:29:00
74. Elza Božić 9:29:01
75. Bruno Stanković 9:29:02
76. Pavle Petrović 9:51:00
77. Andro Pavuna 9:57:00
78. Dario Trtinjak 9:57:30
79. Damir Kligl 9:58:00
80. Martina Maloča 9:58:01
81. Jasmina Kadija 10:15:00
82. Ivan Ćurković 10:15:01
83. Zoran Košćak 12:17:00
84. Boris Brnić 12:17:01
85. Dražan Dukarić 12:17:02
86. Željko Plavac 12:17:03
 
Do Gelendera
 
Miro Majer
Barbara Nežmahen
Ivica Čajko
 
Do Grafičara
 
Pavao Vlahek
 
DNF: Marko Ćapeta, Marko Novak (slo)


BLATERSA vol.8

1. Vedran Gračan 4:30:00 - NOVI REKORD BLATERSE!
2. Tomica Kolenko 5:02:00
Davor Čapeta 5:02:00
4. Matej Gjurković 5:25:00
5. Domagoj Galkowski 5:26:00
6. Josip Stipčević 5:37:00
7. Ivan Golec 5:46:00
8. Josip Babić 5:47:00
9. Branko Barlović 5:50:00
10. Bernard Ivanov 5:51:00
11. Toni Matić 5:55:00
12. Vedran Sabljić 5:56:00
13. Igor Verbnjak 6:11:00
14. Sandra Juhaz 6:12:00
15. Zoran Kurdija 6:13:00
16. Goran Poljak 6:13:30
17. Vanja Šomođi 6:16:00
Nino Vinković 6:16:00
Mladen Skeja 6:16:00
20. Ivan Mučnjak 6:24:00
21. Leo Budek 6:29:00
22. Anita Antolković 6:33:00
23. Luka Filetin 6:35:00
Mateja Blažević 6:35:00
Tomislav Vuk 6:35:00
Ante Bodić 6:35:00
27. Tomica Gril 6:42:00
28. Davorin Šindler 6:45:00
Juraj Štumberger 6:45:00
Željko Bulek 6:45:00
31. Ivan Habuš 6:49:00
Krešimir Golec 6:49:00
33. Kristina Futivić 6:55:00
34. Kristijan Kljaić 7:00:00
35. Goran Mikša 7:01:00
36. Jelena Sekelj 7:05:00
Igor Varga 7:05:00
Mario Erdec 7:05:00
39. Ranko Orehovec 7:11:00
40. Tihomir Kralj 7:16:00
41. Nada Bilobrk 7:22:00
Gordan Zelenika 7:22:00
Mile Mioković 7:22:00
Zoran Košćak 7:22:00
Aid Terzić 7:22:00
46. Jan Bičanić 7:31:00
Stanislav Bergant 7:31:00
48. Robert Bernat 7:40:00
49. Velimir Doležal 7:41:00
Zlatko Doležal 7:41:00
51. Adrijana Šimić 7:55:45
Alex Gulta 7:55:45
Željko Dugić 7:55:45
Nenad Vukadinović 7:55:45
55. Damir Ćurić 8:11:00
56. Emina Stričak & Mo 8:16:00
Vedran Berković 8:16:00
58. Marjana Bačelić 8:17:00
Ivan Videk 8:17:00
60. Elza Božić 8:18:00
Tamara Markotić 8:18:00
Vlatko Tounec 8:18:00
63. Marko Jakšić 8:18:30
64. Iris Bostjančić 8:20:00
Hrvoje Terzić 8:20:00
66. Zoran Besak 8:29:00
Slaven Dobrić 8:29:00
Vladimir Dražen Dobrić 8:29:00
Ivan Posinjak 8:29:00
Hrvoje Pauković 8:29:00
71. Blaž Burčul 8:30:00
72. Damir Hercigonja 8:33:00
Hrvoje Dasović 8:33:00
74. Tomislav Pandža 8:38:00
75. Juro Ljubičić 9:55:00
Goran Peić 9:55:00
Matija Drljanovčan 9:55:00
78. Zaviša Šimac 10:45:00
79. Marijo Vranaričić 10:45:00

80. Leila Filipović - do Laza
Marko Knežević - do Laza
82. Vanja Bakarčić - do Puntje
Siniša Butigan - do Puntje
84. Ahmed Aličelebić - do Gelendera
Pavle Petrović - do Gelendera
Dario Trtinjak - do Gelendera
Hrvoje Filipić - do Gelendera

BLATERSA vol.7

1. Tomica Kolenko 5h 02min
2. Vedran Gračan 5:10:00
3. Davor Čapeta 5:45:00
Vedran Rzaunek 5:45:00
5. Hrvoje Filipić 6:02:00 + BLATERSA/REVERSA 13h 56min - rekord staze!
6. Branko Barlović 6:04:00
7. Matej Gjurković 6:14:00
8. Bernard Ivanov 6:17:00
Toni Matić 6:17:00
10. Vedran Sabljić 6:18:00
11. Jelena Brezak 6:21:00 - novi rekord staze!
Vedran Benović 6:21:00
13. Krešo Golec 6:41:00
14. Marin Rušpić 6:44:00
Boris Jurić 6:44:00
16. Vanja Šomođi 6:49:00
17. Josip Babić 6:53:00
18. Stanislav Bergant 7:00:00
19. Željko Takač 7:12:00
20. Domagoj Galkowski 7:13:00
21. Igor Verbnjak 7:17:00
22. Željko Bulek 7:21:00
23. Zoran Koščak 7:23:00
Zoran Kurdija 7:23:00
25. Tadeja Krušec 7:24:00
Frenki Napast (Slo) 7:24:00
27. Sandra Juhaz 7:25:00
28. Ivan Habuš 7:35:00
Tomislav Jakopović 7:35:00
30. Ahmed Aličelebić 7:36:00
31. Marko Jertec 7:37:00
Mario Erdec 7:37:00
33. Nada Bilobrk 7:38:00
34. Goran Mikša 7:39:00
35. Juraj Štumberger 7:49:00
Hrvoje Terzić 7:49:00
37. Ivan Posinjak 7:51:00
Zoran Besak 7:51:00
39. Gregor Fras (Slo) 8:04:00
40. Vedran Berković 8:09:00
41. Tomislav Vuk 8:10:00
Mateja Blažević 8:10:00
43. Igor Dorotić 8:32:00
Goran Marović 8:32:00
Ana Rumiha 8:32:00
46. Robert Bernat 8:44:00 + BLATERSA/REVERSA 19h 09min
47. Velimir Doležal 8:51:00
Jan Bičanić 8:51:00
49. Adrijana Šimić 9:57:00
Milana Murgić 9:57:00
Dorian Ivančić 9:57:00
Žaljko Dugić 9:57:00
53. Tomislav Harapin 9:57:30
54. Alex Gulta 9:58:00
55. Elza Božić 9:59:00
56. Jadranko Pušić 10:00:00
57. Andrijana Erdec 10:21:00
Inot Klemenčić 10:21:00
59. Pavle Petrović 10:26:00
60. Mile Mioković 10:30:00
Gordan Zelenika 10:30:00
Ivan Videk 10:30:00
Tihomir Korać 10:30:00
64. Dario Trtinjak 10:31:00

Do Hunjke: Marko Ćapeta

Toplotni udar: Šime Sušić, Robert Mesarić, Dorijan Burčul

Blatersa vol.6

1. Kristijan Šivak 4:56:00 - NOVI REKORD!
2. Vedran Rzaunek 5:15:00
3. Marko Orešković 5:21:46
4. Stanislav Bergant 5:55:48
5. Hrvoje Filipić 5:57:30 + Reversa 14h 37min
6. Marko Ćapeta 6:05:00
Toni Matić 6:05:00
Branko Barlović 6:05:00
9. Nenad Lovrec 6:07:50
10. Aleš Novak (Slo) 6:08:10
11. Silvo Rožman (Slo) 6:14:00
12. Tomislav Marinović 6:17:00
13. Igor Verbnjak 6:25:00
14. Davor Ćapeta 6:30:00
15. Jelena Brezak 6:32:30
Vedran Benović 6:32:30
Vanja Šomođi 6:32:30
18. Marija Trontelj (Slo) 6:52:00
Neža Jurjavčič (Slo) 6:52:00
Bogo Trontelj (Slo) 6:52:00
Janez Korošec (Slo) 6:52:00
22. Ivan Habuš 6:56:40
23. Sandra Juhaz 7:02:00
24. Marin Rušpić 7:03:00
Boris Jurić 7:03:00
26. Ivan Mučnjak 7:03:30
27. Marko Curi 7:04:30
28. Željko Šaronja 7:07:00
29. Paula Vrdoljak 7:09:00
Mirjana Kolac 7:09:00
31. Sonja Lesjak 7:11:00
Krešo Golec 7:11:00
Mile Mioković 7:11:00
Gordan Zelenika 7:11:00
Tomislav Vuk 7:11:00
36. Goran Mikša 7:26:00
37. Hrvoje Terzić 7:31:00
38. Danijel Turek 7:42:00
39. Nada Bilobrk 7:52:00
Goran Poljak 7:52:00
41. Zvonimir Roža 7:57:00
42. Igor Zrna 8:07:00
Roberto Setnik 8:07:00
Hrvoje Barić 8:07:00
45. Željko Takač 8:12:00
46. Robert Mesarić 8:14:00
Gregor Fras (Slo) 8:14:00
48. Robert Gašparić 8:25:00
49. Inot Klemenčić (Slo) 8:48:30
50. Matej Gjurković 8:48:50
Robert Bernat 8:48:50 + Reversa 19h 33min
Kristina Kljaić 8:48:50
Tomislav Tomičić 8:48:50
54. Tea Đurek 8:54:00
55. Ivana Jergović 9:03:00
Davorin Šindler 9:03:00
57. Vedran Primorac 9:32:00
Sandra Regvar 9:32:00
Danijel Regvar 9:32:00
Janko Prošić 9:32:00
Renato Rajterić 9:32:00
Željko Matić 9:32:00
63. Goran Pilat 11:48:00
Dalibor Kušić 11:48:00
65. Željko Pale 11:57:00
Josip Dikon 11:57:00
67. Frenk Napast (Slo) 16:47:00
Goran Miličić Eržen (Slo) 16:47:00
Danilo Ferlež (Slo) 16:47:00

MTBlatersa

Vedran Berković, Igor Dorotić, Luka Lončarec 6:05:00
-----------------------------------------------------------------------------
Do Grafa: Amir Kulenović
Do Gelendera: Dado Sobota, Majda Horvat
Do Hunjke: Slaven Ivančić, Ivan Lovrenčić

IUM (Izgubljeni u Magli)

Elza Božić, Lino Legac, Radan Skorić, Matija Korbar Habus

Blatersa vol.5

1. Lino Legac & Andraž Hribar 5:39:00 NOVI REKORD BLATERSE!
3. Marko Orešković 6:13:27
4. Ivan Golec 6:35:00
5. Davor Čapeta 6:48:00
6. Nenad Lovrec 7:10:00
7. Josip Babić 7:11:10
8. Frane Marković 7:11:15
9. Vedran Sabljić & Ivan Mučnjak  7:12:00
11. Paula Vrdoljak 7:14:05 - NOVI REKORD BLATERSE!
12. Sonja Lesjak 7:16:00
13. Anica Hribar 7:17:00
14. Hrvoje Filipić 7:40:30
15. Igor Verbnjak, Krešo Golec & Boris Jurić 7:47:00
18. Ivan Habuš, Dražen Krajcar & Branko Barlović 7:56:00
21. Stanislav Bergant, Hrvoj Borošak & Juraj Štumberger 8:00:00
24. Ćapeta Marko & Ivan Lovrenčić 8:05:00
26. Mirjana Kolac & Vedran Berković 8:06:00
28. Mateja Blažević, Petra Gidak, Igor Dorotić & Ivan Penavić 8:07:00
32. Roberto Setnik, Hrvoje Barić, Igor Zrna & Danijel Turek 8:07:35
36. Mirela Ljevar, Tea Đurek & Dražen Marjanović 8:31:00
39. Tadeja Krušec & Frenky Napast 8:35:00
41. Majda Horvat & Božo Srpak 8:39:00
43. Ivan Ferenčak & Zoran Kalinić 8:41:00
45. Sandra Juhaz, Mile Mioković & Milan Beuk 8:48:00
48. Goran Poljak 8:56:00
49. Marko Curi 9:04:00
50. Robert Mesarić & Željko Takač 9:19:00
52. Radan Skorić & Ahmed Aličelebić 9:22:00
54. Goran Mikša 9:26:00
55. Ivana Jergović, Jelena Mance, Davorin Šindler, Renato Požgaj & Dubravko Sever 9:58:00
60. Ivan Lončar & Damir Ćurić 10:21:00
62. Robert Bernat 10:43:00
63. Amir Kulenović 10:44:00
64. Nikolina Ilijanić & Slobodan Miko 11:09:00
66. Branislav Pavić 11:32:00
67. Josip Dikon 11:40:00
68. Miro Mayer 11:48:00
69. Dalibor Kušić 11:57:00
70. Goran Hudec & Pavao Vlahek 12:09:00
72. Mario Gotal & Mario Čepo 13:00:00
74. Tihomir Kocijanović & Hrvoje Ljevar 13:05:00

Do Laza: Gordon Gilja
Do crkve u Čučerju: Ivica Kovačić 6:50
Do Gorščice: Tomislav Jakopović
Do Gelendera: Ana Ješovnik & Šime Sušić, Vedran Rzaunek

Izgubljeni u magli: Slaven Ivančić, Hrvoje Terzić, Hrvoje Turčić

Blatersa vol.4

1. Lino Legac 6:22  
2. Juraj Štumberger 6:30
3. Nenad Lovrec 6:32
4. Ivan Mučnjak, Marko Orešković & Vedran Sabljić 7:22
7. Boris Jurić 7:39
8. Anica Hribar 8:25  
9. Krešo Golec, Ivan Golec i Josip Babić 8:36
12. Bo Buršić, Goran Pacak, Vedran Berković, Igor Verbnjak, Vedran Benović & Marin Rušpić 8:54
18. Vanja Suhina 9:01
19. Stanislav Bergant 9:55
20. Hrvoje Barić, Roberto Setnik & Igor Zrna 11:07

Najavljeno do Gelendera: Ana Gudalović & Ivan Murat

Otpali negdje u mraku, vijavici, snijegu i usred grmljavine:

Alen Štefanec, Predrag Radić, Alen Špoljar, Miroslav Krsteski, Ivan Milinković, Ivan Posinjak, Domagoj Horvat, Dražen Krajcar, Hrvoje Terzić, Ivan Schiebel, Krešo Sopina, Josip Kostelić, Bojan Jevševar, Ivan Ferenčak, Josip Dikon, Goran Marović, Paula Vrdoljak, Robert Mesarić, Tomislav Tomičić, Željko Takač, Ivan Habuš, Tomislav Jakopović, Ivan Pećina, Kristijan Šivak & TeJa Đurek

 

Blatersa vol. 3

1. Bojan Jevševar & Lino Legac 7:47
3. Vedran Berković & Davor Čapeta 7:54
5. Ivan Golec 8:13
6. Juraj Štumberger 8:58
7. Hrvoje Terzić 9:00
8. Vedran Sabljić 9:01
9. Ivan Mučnjak 9:02
10. Paula Vrdoljak 9:03 
11. Ivan Penavić 9:07
12. Josip Babić 9:14
13. Anica Hribar & Andraž Hribar 9:15
15. Iris Bostjančić, Jelena Brezak, Božena Buršić, Mile Mioković & Vanja Suhina 10:41
20. Boris Marić & Igor Verbnjak 10:45
22. Nikolina Ilijanić & Slobodan Miko 10:52
24. Ivan Pećina & Krešo Golec 11:14
26. Krešo Sopina, Mislav Kaučić & Boran Karolyi 12:04
29. Željko Takač & Robert Mesarić 13:21

Otpali negdje putem: Stan & Hrvoje sa instituta, Ante Ivanović, Tomislav Schiebel, Tomislav Elkasović, Petra Herceg, Branko Dobranić, Branko Šprljan, Vedran Benović, Ante Rezo...ima još al ih ne znamo!

 

Blatersa vol.2

1. Marko Oresković 7:36
2. Ivan Mučnjak 7:49
Ivan Ferenčak 7:49
4. Vedran Berković 8:50
5. Hrvoje Terzić 9:16
6. Ivan Pećina 9:17
Vedran Sabljić 9:17
8. Juraj Štumberger 9:18
9. Željko Šaronja 9:40

Odustali: nema

 

 Blatersa vol.1

1. Juraj Štumberger  8:17

2. Ivan Mučnjak  8:24
3. Kristijan Šivak  8:32
4. Ivan Ferenčak  9:12
5. Ivica Kovačić 10:02
Josip Dikon  10:02
Ivan Golec 10:02
8. Božena Buršić  10:51
Vedran Berković  10:51
Hrvoje Terzić 10:51

Otpali putem: Davorin Šindler, Vedran Sabljić, Saša Takač (ogulinac), Tomislav Kobeščak, Danka Bucić, Hrvoje Medven, Branko Dobranić, Vedrana Maršić

TOP 10

CURE

  • Sandra Juhaz 5:28:00
  • Paula Vrdoljak & Mirjana Kolac 5:32:00
  • Jelena Brezak 6:21:00
  • Anita Antolković 6:33:00
  • Mateja Blažević 6:35:00
  • Marija Trontelj (Slo) & Neža Jurjavčić (Slo) 6:52:00
  • Kristina Futivić & Zvonimira Milevčić 6:55:00
  • Jelena Sekelj 7:05:00
  • Sonja Lesjak 7:11:00
  • Dubravka Kokanović 7:28:03

DEČKI

  • Vedran Gračan 4:30:00
  • Kristijan Šivak 4:56:00
  • Tomica Kolenko & Davor Čapeta 5:02:00
  • Vedran Rzaunek 5:08:00
  • Marko Orešković 5:21:46
  • Matej Gjurković 5:25:00
  • Domagoj Galkowski 5:26:00
  • Branko Barlović 5:28:01
  • Tomislav Marinović 5:32:02
  • Josip Stipčević 5:37:00

Fotke


FinishFinish

DVD Biškupec ZelinskiDVD Biškupec Zelinski

Nespeš crewNespeš crew

LazLaz

Zora 2Zora 2

Zora Zora

Druženje BlatersijaneraDruženje Blatersijanera

Na startu u PodsuseduNa startu u Podsusedu

BljatoBljato

Legenda

Video


Prigorje Trans!

KLIKNI: Prigorje Adventure ili ti prigorje trans :-)

AUTOR: Štumsi - 8X finisher, pobjednik prve legendarne Blaterse (bonus Kameni Svati) i jednom srebrni.

 

Raspis 2017


Blatersa vol. 10))) - Isolation

15 12 23 59

Start Podsused, Sutinjska vrela

Cilj Biškupec Zelinski, vatrogasni dom, do 11h (suhi kruh i topla voda za piće)

Podsused - Graf - Gelender - Ročićeva - Laz - 47 (psihoaktivna i agresivna) - Biškupec Zelinski

Ročićeva sjenikoša line up

2:20 - 2:45h  liquid level dj set

2:45 - 3:15h With The Dead (UK)

ulaz 50 (topli dom, nešto finishersko, minimal suhog za Biškupec Z: da)

limit 100

prijave Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript (ime,prezime,mob)

merch limited edition t shirt 70

Noć na sljemenu je na vlastitu odgovornost.

Rezultati

Blatersa vol.9

1. Vedran Rzaunek 5:08:00
2. Sandra Juhaz 5:28:00 - Rekord staze!
3. Branko Barlović 5:28:01
4. Paula Vrdoljak 5:32:00
5. Mirjana Kolac 5:32:01
6. Tomislav Marinović 5:32:02
7. Bernard Ivanov 5:39:00
8. Luka Filetin 5:47:54
9. Hrvoje Vlašić 5:47:55
10. Toni Matić 5:49:00
11. Zoran Kurdija 6:02:00
12. Domagoj Kreber 6:07:00
13. Edi Ocvirk 6:15:00
14. Tihomir Kralj 6:15:46
15. Nino Vinković 6:19:00
16. Zenil Vugrinec 6:22:00
17. Milan Gržan 6:22:01
18. Krešo Golec 6:22:30
19. Vanja Šomođi 6:31:30
20. Ranko Orehovec 6:31:31
21. Mladen Skeja 6:31:32
22. Davorin Šindler 6:32:00
23. Marko Curi 6:32:01
24. Ivan Slukan 6:32:02
25. Domagoj Horvat 6:41:00
26. Nikola Šoić 6:41:01
27. Tomislav Kelemen 6:47:00
28. Goran Poljak 6:49:00
29. Tomislav Vuk & Tesa 6:55:00
30. Zvonimira Milevčić 6:55:01
31. Robert Bernat 7:06:00
32. Juraj Štumberger 7:08:00
33. Gordan Zelenika 7:11:00
34. Mile Mioković 7:11:01
35. Matija Drljanovčan 7:11:02
36. Juro Ljubičić 7:11:03
37. Matija Palčić 7:11:04
38. Jan Bičanić 7:12:00
39. Velimir Doležal 7:18:00
40. Zlatko Doležal 7:18:01
41. Željko Bulek 7:24:00
42. Radan Skorić 7:28:00
43. Jelena Sekelj 7:28:01
44. Miroslav Hainž 7:28:02
45. Dubravka Kokanović 7:28:03
46. Tamara Markotić 7:49:00
47. Ivan Videk 7:49:01
48. Tajana Špoljarec 7:50:00
49. Ivana Banović 7:55:00
50. Boris Sesar 7:55:01
51. Antun Portner 7:55:02
52. Danijel Turek 7:55:03
53. Tomislav Renić 7:56:00
54. Adrijana Šimić 8:09:00
55. Milana Murgić 8:09:01
56. Mislav Vuksan 8:09:02
57. Alex Gulta 8:09:03
58. Tomislav Harapin 8:09:04
59. Željko Dugić 8:09:05
60. Damir Hercigonja 8:33:00
61. Hrvoje Dasović 8:33:01
62. Ivan Habuš 8:33:20
63. Vedran Berković 8:33:21
64. Nikola Sopčić 8:37:00
65. Irena Čorko Meštrović 8:41:00
66. Sanda Berženji 8:41:01
67. Zrinka Denić 8:51:00
68. Marijo Vranaričić 8:51:01
69. Frančišek Napast (slo) 9:05:00
70. Dunja Selan (slo) 9:05:01
71. Marko Sekulić 9:28:00
72. Goran Marinov 9:28:01
73. Nataša Namčorasta Dobrenić 9:29:00
74. Elza Božić 9:29:01
75. Bruno Stanković 9:29:02
76. Pavle Petrović 9:51:00
77. Andro Pavuna 9:57:00
78. Dario Trtinjak 9:57:30
79. Damir Kligl 9:58:00
80. Martina Maloča 9:58:01
81. Jasmina Kadija 10:15:00
82. Ivan Ćurković 10:15:01
83. Zoran Košćak 12:17:00
84. Boris Brnić 12:17:01
85. Dražan Dukarić 12:17:02
86. Željko Plavac 12:17:03
 
Do Gelendera
 
Miro Majer
Barbara Nežmahen
Ivica Čajko
 
Do Grafičara
 
Pavao Vlahek
 
DNF: Marko Ćapeta, Marko Novak (slo)


BLATERSA vol.8

1. Vedran Gračan 4:30:00 - NOVI REKORD BLATERSE!
2. Tomica Kolenko 5:02:00
Davor Čapeta 5:02:00
4. Matej Gjurković 5:25:00
5. Domagoj Galkowski 5:26:00
6. Josip Stipčević 5:37:00
7. Ivan Golec 5:46:00
8. Josip Babić 5:47:00
9. Branko Barlović 5:50:00
10. Bernard Ivanov 5:51:00
11. Toni Matić 5:55:00
12. Vedran Sabljić 5:56:00
13. Igor Verbnjak 6:11:00
14. Sandra Juhaz 6:12:00
15. Zoran Kurdija 6:13:00
16. Goran Poljak 6:13:30
17. Vanja Šomođi 6:16:00
Nino Vinković 6:16:00
Mladen Skeja 6:16:00
20. Ivan Mučnjak 6:24:00
21. Leo Budek 6:29:00
22. Anita Antolković 6:33:00
23. Luka Filetin 6:35:00
Mateja Blažević 6:35:00
Tomislav Vuk 6:35:00
Ante Bodić 6:35:00
27. Tomica Gril 6:42:00
28. Davorin Šindler 6:45:00
Juraj Štumberger 6:45:00
Željko Bulek 6:45:00
31. Ivan Habuš 6:49:00
Krešimir Golec 6:49:00
33. Kristina Futivić 6:55:00
34. Kristijan Kljaić 7:00:00
35. Goran Mikša 7:01:00
36. Jelena Sekelj 7:05:00
Igor Varga 7:05:00
Mario Erdec 7:05:00
39. Ranko Orehovec 7:11:00
40. Tihomir Kralj 7:16:00
41. Nada Bilobrk 7:22:00
Gordan Zelenika 7:22:00
Mile Mioković 7:22:00
Zoran Košćak 7:22:00
Aid Terzić 7:22:00
46. Jan Bičanić 7:31:00
Stanislav Bergant 7:31:00
48. Robert Bernat 7:40:00
49. Velimir Doležal 7:41:00
Zlatko Doležal 7:41:00
51. Adrijana Šimić 7:55:45
Alex Gulta 7:55:45
Željko Dugić 7:55:45
Nenad Vukadinović 7:55:45
55. Damir Ćurić 8:11:00
56. Emina Stričak & Mo 8:16:00
Vedran Berković 8:16:00
58. Marjana Bačelić 8:17:00
Ivan Videk 8:17:00
60. Elza Božić 8:18:00
Tamara Markotić 8:18:00
Vlatko Tounec 8:18:00
63. Marko Jakšić 8:18:30
64. Iris Bostjančić 8:20:00
Hrvoje Terzić 8:20:00
66. Zoran Besak 8:29:00
Slaven Dobrić 8:29:00
Vladimir Dražen Dobrić 8:29:00
Ivan Posinjak 8:29:00
Hrvoje Pauković 8:29:00
71. Blaž Burčul 8:30:00
72. Damir Hercigonja 8:33:00
Hrvoje Dasović 8:33:00
74. Tomislav Pandža 8:38:00
75. Juro Ljubičić 9:55:00
Goran Peić 9:55:00
Matija Drljanovčan 9:55:00
78. Zaviša Šimac 10:45:00
79. Marijo Vranaričić 10:45:00

80. Leila Filipović - do Laza
Marko Knežević - do Laza
82. Vanja Bakarčić - do Puntje
Siniša Butigan - do Puntje
84. Ahmed Aličelebić - do Gelendera
Pavle Petrović - do Gelendera
Dario Trtinjak - do Gelendera
Hrvoje Filipić - do Gelendera

BLATERSA vol.7

1. Tomica Kolenko 5h 02min
2. Vedran Gračan 5:10:00
3. Davor Čapeta 5:45:00
Vedran Rzaunek 5:45:00
5. Hrvoje Filipić 6:02:00 + BLATERSA/REVERSA 13h 56min - rekord staze!
6. Branko Barlović 6:04:00
7. Matej Gjurković 6:14:00
8. Bernard Ivanov 6:17:00
Toni Matić 6:17:00
10. Vedran Sabljić 6:18:00
11. Jelena Brezak 6:21:00 - novi rekord staze!
Vedran Benović 6:21:00
13. Krešo Golec 6:41:00
14. Marin Rušpić 6:44:00
Boris Jurić 6:44:00
16. Vanja Šomođi 6:49:00
17. Josip Babić 6:53:00
18. Stanislav Bergant 7:00:00
19. Željko Takač 7:12:00
20. Domagoj Galkowski 7:13:00
21. Igor Verbnjak 7:17:00
22. Željko Bulek 7:21:00
23. Zoran Koščak 7:23:00
Zoran Kurdija 7:23:00
25. Tadeja Krušec 7:24:00
Frenki Napast (Slo) 7:24:00
27. Sandra Juhaz 7:25:00
28. Ivan Habuš 7:35:00
Tomislav Jakopović 7:35:00
30. Ahmed Aličelebić 7:36:00
31. Marko Jertec 7:37:00
Mario Erdec 7:37:00
33. Nada Bilobrk 7:38:00
34. Goran Mikša 7:39:00
35. Juraj Štumberger 7:49:00
Hrvoje Terzić 7:49:00
37. Ivan Posinjak 7:51:00
Zoran Besak 7:51:00
39. Gregor Fras (Slo) 8:04:00
40. Vedran Berković 8:09:00
41. Tomislav Vuk 8:10:00
Mateja Blažević 8:10:00
43. Igor Dorotić 8:32:00
Goran Marović 8:32:00
Ana Rumiha 8:32:00
46. Robert Bernat 8:44:00 + BLATERSA/REVERSA 19h 09min
47. Velimir Doležal 8:51:00
Jan Bičanić 8:51:00
49. Adrijana Šimić 9:57:00
Milana Murgić 9:57:00
Dorian Ivančić 9:57:00
Žaljko Dugić 9:57:00
53. Tomislav Harapin 9:57:30
54. Alex Gulta 9:58:00
55. Elza Božić 9:59:00
56. Jadranko Pušić 10:00:00
57. Andrijana Erdec 10:21:00
Inot Klemenčić 10:21:00
59. Pavle Petrović 10:26:00
60. Mile Mioković 10:30:00
Gordan Zelenika 10:30:00
Ivan Videk 10:30:00
Tihomir Korać 10:30:00
64. Dario Trtinjak 10:31:00

Do Hunjke: Marko Ćapeta

Toplotni udar: Šime Sušić, Robert Mesarić, Dorijan Burčul

Blatersa vol.6

1. Kristijan Šivak 4:56:00 - NOVI REKORD!
2. Vedran Rzaunek 5:15:00
3. Marko Orešković 5:21:46
4. Stanislav Bergant 5:55:48
5. Hrvoje Filipić 5:57:30 + Reversa 14h 37min
6. Marko Ćapeta 6:05:00
Toni Matić 6:05:00
Branko Barlović 6:05:00
9. Nenad Lovrec 6:07:50
10. Aleš Novak (Slo) 6:08:10
11. Silvo Rožman (Slo) 6:14:00
12. Tomislav Marinović 6:17:00
13. Igor Verbnjak 6:25:00
14. Davor Ćapeta 6:30:00
15. Jelena Brezak 6:32:30
Vedran Benović 6:32:30
Vanja Šomođi 6:32:30
18. Marija Trontelj (Slo) 6:52:00
Neža Jurjavčič (Slo) 6:52:00
Bogo Trontelj (Slo) 6:52:00
Janez Korošec (Slo) 6:52:00
22. Ivan Habuš 6:56:40
23. Sandra Juhaz 7:02:00
24. Marin Rušpić 7:03:00
Boris Jurić 7:03:00
26. Ivan Mučnjak 7:03:30
27. Marko Curi 7:04:30
28. Željko Šaronja 7:07:00
29. Paula Vrdoljak 7:09:00
Mirjana Kolac 7:09:00
31. Sonja Lesjak 7:11:00
Krešo Golec 7:11:00
Mile Mioković 7:11:00
Gordan Zelenika 7:11:00
Tomislav Vuk 7:11:00
36. Goran Mikša 7:26:00
37. Hrvoje Terzić 7:31:00
38. Danijel Turek 7:42:00
39. Nada Bilobrk 7:52:00
Goran Poljak 7:52:00
41. Zvonimir Roža 7:57:00
42. Igor Zrna 8:07:00
Roberto Setnik 8:07:00
Hrvoje Barić 8:07:00
45. Željko Takač 8:12:00
46. Robert Mesarić 8:14:00
Gregor Fras (Slo) 8:14:00
48. Robert Gašparić 8:25:00
49. Inot Klemenčić (Slo) 8:48:30
50. Matej Gjurković 8:48:50
Robert Bernat 8:48:50 + Reversa 19h 33min
Kristina Kljaić 8:48:50
Tomislav Tomičić 8:48:50
54. Tea Đurek 8:54:00
55. Ivana Jergović 9:03:00
Davorin Šindler 9:03:00
57. Vedran Primorac 9:32:00
Sandra Regvar 9:32:00
Danijel Regvar 9:32:00
Janko Prošić 9:32:00
Renato Rajterić 9:32:00
Željko Matić 9:32:00
63. Goran Pilat 11:48:00
Dalibor Kušić 11:48:00
65. Željko Pale 11:57:00
Josip Dikon 11:57:00
67. Frenk Napast (Slo) 16:47:00
Goran Miličić Eržen (Slo) 16:47:00
Danilo Ferlež (Slo) 16:47:00

MTBlatersa

Vedran Berković, Igor Dorotić, Luka Lončarec 6:05:00
-----------------------------------------------------------------------------
Do Grafa: Amir Kulenović
Do Gelendera: Dado Sobota, Majda Horvat
Do Hunjke: Slaven Ivančić, Ivan Lovrenčić

IUM (Izgubljeni u Magli)

Elza Božić, Lino Legac, Radan Skorić, Matija Korbar Habus

Blatersa vol.5

1. Lino Legac & Andraž Hribar 5:39:00 NOVI REKORD BLATERSE!
3. Marko Orešković 6:13:27
4. Ivan Golec 6:35:00
5. Davor Čapeta 6:48:00
6. Nenad Lovrec 7:10:00
7. Josip Babić 7:11:10
8. Frane Marković 7:11:15
9. Vedran Sabljić & Ivan Mučnjak  7:12:00
11. Paula Vrdoljak 7:14:05 - NOVI REKORD BLATERSE!
12. Sonja Lesjak 7:16:00
13. Anica Hribar 7:17:00
14. Hrvoje Filipić 7:40:30
15. Igor Verbnjak, Krešo Golec & Boris Jurić 7:47:00
18. Ivan Habuš, Dražen Krajcar & Branko Barlović 7:56:00
21. Stanislav Bergant, Hrvoj Borošak & Juraj Štumberger 8:00:00
24. Ćapeta Marko & Ivan Lovrenčić 8:05:00
26. Mirjana Kolac & Vedran Berković 8:06:00
28. Mateja Blažević, Petra Gidak, Igor Dorotić & Ivan Penavić 8:07:00
32. Roberto Setnik, Hrvoje Barić, Igor Zrna & Danijel Turek 8:07:35
36. Mirela Ljevar, Tea Đurek & Dražen Marjanović 8:31:00
39. Tadeja Krušec & Frenky Napast 8:35:00
41. Majda Horvat & Božo Srpak 8:39:00
43. Ivan Ferenčak & Zoran Kalinić 8:41:00
45. Sandra Juhaz, Mile Mioković & Milan Beuk 8:48:00
48. Goran Poljak 8:56:00
49. Marko Curi 9:04:00
50. Robert Mesarić & Željko Takač 9:19:00
52. Radan Skorić & Ahmed Aličelebić 9:22:00
54. Goran Mikša 9:26:00
55. Ivana Jergović, Jelena Mance, Davorin Šindler, Renato Požgaj & Dubravko Sever 9:58:00
60. Ivan Lončar & Damir Ćurić 10:21:00
62. Robert Bernat 10:43:00
63. Amir Kulenović 10:44:00
64. Nikolina Ilijanić & Slobodan Miko 11:09:00
66. Branislav Pavić 11:32:00
67. Josip Dikon 11:40:00
68. Miro Mayer 11:48:00
69. Dalibor Kušić 11:57:00
70. Goran Hudec & Pavao Vlahek 12:09:00
72. Mario Gotal & Mario Čepo 13:00:00
74. Tihomir Kocijanović & Hrvoje Ljevar 13:05:00

Do Laza: Gordon Gilja
Do crkve u Čučerju: Ivica Kovačić 6:50
Do Gorščice: Tomislav Jakopović
Do Gelendera: Ana Ješovnik & Šime Sušić, Vedran Rzaunek

Izgubljeni u magli: Slaven Ivančić, Hrvoje Terzić, Hrvoje Turčić

Blatersa vol.4

1. Lino Legac 6:22  
2. Juraj Štumberger 6:30
3. Nenad Lovrec 6:32
4. Ivan Mučnjak, Marko Orešković & Vedran Sabljić 7:22
7. Boris Jurić 7:39
8. Anica Hribar 8:25  
9. Krešo Golec, Ivan Golec i Josip Babić 8:36
12. Bo Buršić, Goran Pacak, Vedran Berković, Igor Verbnjak, Vedran Benović & Marin Rušpić 8:54
18. Vanja Suhina 9:01
19. Stanislav Bergant 9:55
20. Hrvoje Barić, Roberto Setnik & Igor Zrna 11:07

Najavljeno do Gelendera: Ana Gudalović & Ivan Murat

Otpali negdje u mraku, vijavici, snijegu i usred grmljavine:

Alen Štefanec, Predrag Radić, Alen Špoljar, Miroslav Krsteski, Ivan Milinković, Ivan Posinjak, Domagoj Horvat, Dražen Krajcar, Hrvoje Terzić, Ivan Schiebel, Krešo Sopina, Josip Kostelić, Bojan Jevševar, Ivan Ferenčak, Josip Dikon, Goran Marović, Paula Vrdoljak, Robert Mesarić, Tomislav Tomičić, Željko Takač, Ivan Habuš, Tomislav Jakopović, Ivan Pećina, Kristijan Šivak & TeJa Đurek

 

Blatersa vol. 3

1. Bojan Jevševar & Lino Legac 7:47
3. Vedran Berković & Davor Čapeta 7:54
5. Ivan Golec 8:13
6. Juraj Štumberger 8:58
7. Hrvoje Terzić 9:00
8. Vedran Sabljić 9:01
9. Ivan Mučnjak 9:02
10. Paula Vrdoljak 9:03 
11. Ivan Penavić 9:07
12. Josip Babić 9:14
13. Anica Hribar & Andraž Hribar 9:15
15. Iris Bostjančić, Jelena Brezak, Božena Buršić, Mile Mioković & Vanja Suhina 10:41
20. Boris Marić & Igor Verbnjak 10:45
22. Nikolina Ilijanić & Slobodan Miko 10:52
24. Ivan Pećina & Krešo Golec 11:14
26. Krešo Sopina, Mislav Kaučić & Boran Karolyi 12:04
29. Željko Takač & Robert Mesarić 13:21

Otpali negdje putem: Stan & Hrvoje sa instituta, Ante Ivanović, Tomislav Schiebel, Tomislav Elkasović, Petra Herceg, Branko Dobranić, Branko Šprljan, Vedran Benović, Ante Rezo...ima još al ih ne znamo!

 

Blatersa vol.2

1. Marko Oresković 7:36
2. Ivan Mučnjak 7:49
Ivan Ferenčak 7:49
4. Vedran Berković 8:50
5. Hrvoje Terzić 9:16
6. Ivan Pećina 9:17
Vedran Sabljić 9:17
8. Juraj Štumberger 9:18
9. Željko Šaronja 9:40

Odustali: nema

 

 Blatersa vol.1

1. Juraj Štumberger  8:17

2. Ivan Mučnjak  8:24
3. Kristijan Šivak  8:32
4. Ivan Ferenčak  9:12
5. Ivica Kovačić 10:02
Josip Dikon  10:02
Ivan Golec 10:02
8. Božena Buršić  10:51
Vedran Berković  10:51
Hrvoje Terzić 10:51

Otpali putem: Davorin Šindler, Vedran Sabljić, Saša Takač (ogulinac), Tomislav Kobeščak, Danka Bucić, Hrvoje Medven, Branko Dobranić, Vedrana Maršić

TOP 10

CURE

  • Sandra Juhaz 5:28:00
  • Paula Vrdoljak & Mirjana Kolac 5:32:00
  • Jelena Brezak 6:21:00
  • Anita Antolković 6:33:00
  • Mateja Blažević 6:35:00
  • Marija Trontelj (Slo) & Neža Jurjavčić (Slo) 6:52:00
  • Kristina Futivić & Zvonimira Milevčić 6:55:00
  • Jelena Sekelj 7:05:00
  • Sonja Lesjak 7:11:00
  • Dubravka Kokanović 7:28:03

DEČKI

  • Vedran Gračan 4:30:00
  • Kristijan Šivak 4:56:00
  • Tomica Kolenko & Davor Čapeta 5:02:00
  • Vedran Rzaunek 5:08:00
  • Marko Orešković 5:21:46
  • Matej Gjurković 5:25:00
  • Domagoj Galkowski 5:26:00
  • Branko Barlović 5:28:01
  • Tomislav Marinović 5:32:02
  • Josip Stipčević 5:37:00

Fotke


FinishFinish

DVD Biškupec ZelinskiDVD Biškupec Zelinski

Nespeš crewNespeš crew

LazLaz

Zora 2Zora 2

Zora Zora

Druženje BlatersijaneraDruženje Blatersijanera

Na startu u PodsuseduNa startu u Podsusedu

BljatoBljato

Legenda

Video


Prigorje Trans!

KLIKNI: Prigorje Adventure ili ti prigorje trans :-)

AUTOR: Štumsi - 8X finisher, pobjednik prve legendarne Blaterse (bonus Kameni Svati) i jednom srebrni.

 

   

Gelender Cafe

Ažurirano: Petak, 23 Rujan 2016 10:52

Info


I ove godine imamo vrhunsku ponudu za natjecateljski dio Gelender Cafea, a to znači da i dalje furamo 4 trekinga u self support aranžmanu. U kalendar 2016 upale su 2 domaće ultre i 2 ultre na Samoborsko Žumberačkim bregima. Bodovni sustav biti će sličan kao i prošle godine, a u nastavku je program koji možete preuzeti u UPRI  formatu. ;)

Sljeme 1M / 12.3. 2016.

lokacija: Medvednica

(53 km Medvednice trasom Planinarskog puta Medvednicom 1M: Podsused- Kameni Svatovi- Glavica- Ponikve- Risnjak- Kraljičin zdenac - Tomislavac- Gelender- Runolist- Puntijarka- 500 stuba- Hunjka- Gorščica- Lipa- planinarski dom Vugrovec)

Super trening za sve koji misle trekat po Istri u aprililiju!

TRAVERSA / 7.5.2016.

lokacija: Medvednica

Že100ko / 19.11.2016.

lokacija: Samoborsko Žumberačko gorje

Blatersa vol.9 / 16.12.2016.

lokacija: Medvednica

Sljeme 1M

 
SLJEME 1M / 53KM, 2800+

12.3.2016.

POLAZAK: 8:00, Podsused - dvorana Sutnjska vrela, kratki brifing 10 min prije polaska...
STAZA: 1M - obavezno pogledajte na karti Sljemena koja je putanja staze.
Obavezna oprema: mobitel, astro folija, lampa...
Preporuka: SMAND Medo i Medo istok, kapa, rukavice...
Limit: 11h (do 19:00h)
Upad: 20kn
Prevoz stvari Podsused - Vugrovec: da
Dolazak na start i odlazak sa cilja: u vlastitom aranžmanu.
Prijave: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript - ime+mobitel do 10.3.

        Kontrolne točke

  1. PD Kameni Svati
  2. PD Glavica - fotka1
  3. Ponikve
  4. Slap Sopot - fotka2
  5. PD Risnjak
  6. PD Grafičar
  7. Kraljičin zdenac - fotka3 - limit 13:00h (25km)
  8. Tomislavov dom
  9. Gelender - fotka4
  10. PD Runolist
  11. Puntjarka
  12. Srnec / Horvatove stube - fotka5
  13. Hunjka - limit 15:30h (36km)
  14. Gorščica
  15. PD Lipa

         CILJ: PD Vugrovec do 19 i 00h

Na stazi ima 5 foto kutka kao dokaz prolaska i dva limita za lakši prolazak staze.
Ako bude loša prognoza ide se vikend iza: 19.3.

Traversa


7.5.2016. - 8.00h, Podsused

Že100ko 5

 
Ha, jubilej! Gelender je jako ponosan na Že100ko. Najbolja dužina, blizu Zagrebu, cijeli jesenski dan  i onako kako treba: tri negacije (neformalno, neobavezno, neorganizirano).
Preporučljivo svima koji održavaju kondiciju, spremaju se za duge utrke ili žele imati cijeli dan glavu u oblacima.

Ovo je ekskluzivno mjesto za sve bitne i ostale informacije:

  • ugodno trekanje po raznolikim podlogama (šuma, livada, makadam, asfalt, Ječmište)
  • uzmi sve što ti treba (hrana, voda) sa sobom!
  • voda: dvije špine u Griču, Sošice birc (bonus; kava, mineralna, cola, žestice itd.), sela gdje ima ljudi, kombi dućan tko ga ulovi (informacija o radnom vremenu dostupna u kadru video filmića sa Že100ko IV), Šoićeva- špina, Oštrc dom
  • start:19.11. (subota), 0.01 (ne kasni!)
  • kronometarski start: svake tri sekunde
  • limit: 24 h
  • punkt za okupljanje/pokret i cilj/fajrunt: Vugrinščak, parking kod Gabreka
  • lajkaj na Facebooku i osvoji dvije startnine! Koristi pravi hashtag da Že100ko uđe u Ultra Trail World Tour Past!
  • kanta za smeće: Sošice
  • medijski prate: Gelender stranica i twitter, Hrvoje Šalković
  • oprema (osim vode i hrane): lampa, odjeća i obuća za izdržati, mobitel, karta kome treba
  • tempo: sve je dopušteno. Uglavnom se ide u društvu, ali nije obavezno.
  • krize: dostupne uglavnom u drugom dijelu staze
  • bonus događaji na stazi:
    • Mistična noć- Šimraki delight- meditacija na raskršću
    • Herbal aroma wellness: Ječmište (powered by Lush)
    • Humanitarna šetnja Boići- Sošice (powered by Gloria)
    • Pozdrav suncu- Tibetanci na Geri (powered by Sensa)
    • Seasons Of Mist stage (Pećno, igralište) : Black Oratorio (Stići, Budinjak; ex- Eaten Alive, Pogrom, Vješala): black/death,  Health Hazard Warning (Sošice, Tihočaj): thrash
  • tko izgubi svoj ritam i ne može ga naći, gađaj najbliži asfalt, zovi poznate, stopiraj ili čekaj bus kojeg baš i nema (samoborcek.hr)
  • tko povuče nekog pesa za sobom, odgovara za njega

Trasa: (stress-free certifikat obnovljen!): Vugrinščak – Hamor – Slani dol- Dragonoš – Jarušje- Šimraki raskršće – Mrzlo Polje Žumberačko- Gornja Vas – Ječmište (mrak) – Pliješ – Sveta Gera- Boići- Sošice- slap Sopot- Ječmište (dan)- Kalje- Draganov mlin- makadam- Pećno – Zečak – Dragonoš – Šoićeva kuća – vrh Oštrc- Veliki dol – Palačnik – Vugrinščak. Oko 94-95 km.

Ove godine zbog sigurnosti natjecatelja imamo samo jednu kategoriju (challenger).

Odgovori na često postavljana pitanja:

  1. Da
  2. Ne
  3. Da

PRIJAVE: na  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript do 15.11. (ime, prezime, broj moba) – prijavi se na vrijeme, dođi na vlastitu i samo svoju odgovornost i uđi u dobro društvo.

Svi na Žumberak! Povijest uči: tko finišira Že100ko, završava Istru i sve ostalo dugometražno što mu/joj pada na pamet. Dođi i stazu prođi!


Službeni web: http://blogeri.gelender.hr/ze100ko/

Blatersa vol.9


16.12.2016.

Cafe 2016


1. Vedran Gračan 85
2. Darko Rogina 84
3. Josip Stipčević 58
4. Vedran Sabljić 57
5. Toni Matić 56
6. Ivan Golec 55
7. Goran Mikša, Stjepan D Dorotić 54
9. Vanja Šomođi, Nino Vinković, Mladen Skeja, Ivan Plačko 52
13. Goran Poljak, Ivan Mučnjak, Ivan Videk, Daniel Orel, Josip Šćrbec, Milan Gržan, Mario Božić, Zoran Kurdija, Igor Varga, Velimir Doležal,
Zlatko Doležal, Mile Mioković, Zoran Košćak 25
26. Jan Bičanić, Janko Orehovec, Zvonimir Prosenjak, Mario Erdec, Robert Bernat 10
31. Vlatko Tounec, Matija Gaži, Krešimir Turkalj 5
34. Juraj Štumberger, Tomislav Pandža, Marko Curi, Tomislav Vuk, Neven Kalac, Dadek Sobota, Mario Vranaričić, Petar Babić, Vilim Ivančan, Zvonko Vida 1

1. Mateja Blažević 35
2. Kristina Futivić 34
3. Marjana Bačelić 33
4. Sandra Juhaz 32
5. Jelena Sekelj 15
6. Irena Čorko Meštrović, Sanda Berženji 9
7. Zrinka Denić, Martina Francetić, Ljiljana Josipović, Tamara Igrec, Ivana Mohorko, Iris Bostjančić 1

Cafe 2015


DEČKI

Vedran Gračan 292
Vedran Sabljić 260
Ivan Mučnjak 220
Matej Gjurković 180
Goran Mikša 174
Igor Verbnjak 164
Tomislav Pandža 110
Goran Poljak 108
Krešimir Golec 107
Tomica Kolenko 99
Davor Čapeta 98
Josip Stipčević 95
Ivan Golec 94
Josip Babić 93
Branko Barlović 92
Bernard Ivanov 91
Toni Matić, Zoran Kurdija 90
Dragan Sobota 82
Vedran Rzaunej 81
Vanja Šomođi, Nino Vinković, Mladen Skeja, Leo Budek, Luka Filetin, Tomisalv Vuk, Ante Bodić, Tomica Gril, Davorin Šindler, Juraj Štumberger, Željko Bulek, Ivan Habuš, Gordan Zelenika, Mile Mioković, Zoran Košćak, Velimir Doležal, Jan Bičanić  80
Kristijan Kljaić, Igor Varga, Mario Erdec, Ranko Orehovec, Tihomir Kralj, Aid Terzić, Stanislav Bergant, Robert Bernat, Zlatko Doležal, Alex Gulta, Željko Dugić, Nenad Vukadinović 70
Damir Ćurić, Vedran Berković, Ivan Videk , Vlatko Tounec, Marko Jakšić, Hrvoje Terzić, Zoran Besak, Slaven Dobrić, Ivan Posinjak, Vladimir Dražen Dobrić, Hrvoje Pauković, Blaž Burčul, Damir Hercigonja, Hrvoje Dasović 60
Marko Curi, Juro Ljubičić, Goran Peić, Matija Drljanovčan 50
Zaviša Šimac, Marijo Vranaričić 40
Zoran Glavočić 26
Hrvoje Rado, Željko Stojanović, Marko Knežević, Siniša Butigan, Ahmed Aličelebić, Pavle Petrović, Dario Trtinjak 10

CURE

Sandra Juhaz 124
Mateja Blažević 123
Kristina Futivić 104
Adrijana Šimić 102
Anita Antolković 89
Jelena Sekelj 76
Nada Bilobrk 75
Marjana Bačelić 62
Elza Božić 61
Emina Stričak, Iris Bostjančić, Tamara Markotić 60
Nermina Grierson 16
Leila Filipović 10

Info


I ove godine imamo vrhunsku ponudu za natjecateljski dio Gelender Cafea, a to znači da i dalje furamo 4 trekinga u self support aranžmanu. U kalendar 2016 upale su 2 domaće ultre i 2 ultre na Samoborsko Žumberačkim bregima. Bodovni sustav biti će sličan kao i prošle godine, a u nastavku je program koji možete preuzeti u UPRI  formatu. ;)

Sljeme 1M / 12.3. 2016.

lokacija: Medvednica

(53 km Medvednice trasom Planinarskog puta Medvednicom 1M: Podsused- Kameni Svatovi- Glavica- Ponikve- Risnjak- Kraljičin zdenac - Tomislavac- Gelender- Runolist- Puntijarka- 500 stuba- Hunjka- Gorščica- Lipa- planinarski dom Vugrovec)

Super trening za sve koji misle trekat po Istri u aprililiju!

TRAVERSA / 7.5.2016.

lokacija: Medvednica

Že100ko / 19.11.2016.

lokacija: Samoborsko Žumberačko gorje

Blatersa vol.9 / 16.12.2016.

lokacija: Medvednica

Sljeme 1M

 
SLJEME 1M / 53KM, 2800+

12.3.2016.

POLAZAK: 8:00, Podsused - dvorana Sutnjska vrela, kratki brifing 10 min prije polaska...
STAZA: 1M - obavezno pogledajte na karti Sljemena koja je putanja staze.
Obavezna oprema: mobitel, astro folija, lampa...
Preporuka: SMAND Medo i Medo istok, kapa, rukavice...
Limit: 11h (do 19:00h)
Upad: 20kn
Prevoz stvari Podsused - Vugrovec: da
Dolazak na start i odlazak sa cilja: u vlastitom aranžmanu.
Prijave: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript - ime+mobitel do 10.3.

        Kontrolne točke

  1. PD Kameni Svati
  2. PD Glavica - fotka1
  3. Ponikve
  4. Slap Sopot - fotka2
  5. PD Risnjak
  6. PD Grafičar
  7. Kraljičin zdenac - fotka3 - limit 13:00h (25km)
  8. Tomislavov dom
  9. Gelender - fotka4
  10. PD Runolist
  11. Puntjarka
  12. Srnec / Horvatove stube - fotka5
  13. Hunjka - limit 15:30h (36km)
  14. Gorščica
  15. PD Lipa

         CILJ: PD Vugrovec do 19 i 00h

Na stazi ima 5 foto kutka kao dokaz prolaska i dva limita za lakši prolazak staze.
Ako bude loša prognoza ide se vikend iza: 19.3.

Traversa


7.5.2016. - 8.00h, Podsused

Že100ko 5

 
Ha, jubilej! Gelender je jako ponosan na Že100ko. Najbolja dužina, blizu Zagrebu, cijeli jesenski dan  i onako kako treba: tri negacije (neformalno, neobavezno, neorganizirano).
Preporučljivo svima koji održavaju kondiciju, spremaju se za duge utrke ili žele imati cijeli dan glavu u oblacima.

Ovo je ekskluzivno mjesto za sve bitne i ostale informacije:

  • ugodno trekanje po raznolikim podlogama (šuma, livada, makadam, asfalt, Ječmište)
  • uzmi sve što ti treba (hrana, voda) sa sobom!
  • voda: dvije špine u Griču, Sošice birc (bonus; kava, mineralna, cola, žestice itd.), sela gdje ima ljudi, kombi dućan tko ga ulovi (informacija o radnom vremenu dostupna u kadru video filmića sa Že100ko IV), Šoićeva- špina, Oštrc dom
  • start:19.11. (subota), 0.01 (ne kasni!)
  • kronometarski start: svake tri sekunde
  • limit: 24 h
  • punkt za okupljanje/pokret i cilj/fajrunt: Vugrinščak, parking kod Gabreka
  • lajkaj na Facebooku i osvoji dvije startnine! Koristi pravi hashtag da Že100ko uđe u Ultra Trail World Tour Past!
  • kanta za smeće: Sošice
  • medijski prate: Gelender stranica i twitter, Hrvoje Šalković
  • oprema (osim vode i hrane): lampa, odjeća i obuća za izdržati, mobitel, karta kome treba
  • tempo: sve je dopušteno. Uglavnom se ide u društvu, ali nije obavezno.
  • krize: dostupne uglavnom u drugom dijelu staze
  • bonus događaji na stazi:
    • Mistična noć- Šimraki delight- meditacija na raskršću
    • Herbal aroma wellness: Ječmište (powered by Lush)
    • Humanitarna šetnja Boići- Sošice (powered by Gloria)
    • Pozdrav suncu- Tibetanci na Geri (powered by Sensa)
    • Seasons Of Mist stage (Pećno, igralište) : Black Oratorio (Stići, Budinjak; ex- Eaten Alive, Pogrom, Vješala): black/death,  Health Hazard Warning (Sošice, Tihočaj): thrash
  • tko izgubi svoj ritam i ne može ga naći, gađaj najbliži asfalt, zovi poznate, stopiraj ili čekaj bus kojeg baš i nema (samoborcek.hr)
  • tko povuče nekog pesa za sobom, odgovara za njega

Trasa: (stress-free certifikat obnovljen!): Vugrinščak – Hamor – Slani dol- Dragonoš – Jarušje- Šimraki raskršće – Mrzlo Polje Žumberačko- Gornja Vas – Ječmište (mrak) – Pliješ – Sveta Gera- Boići- Sošice- slap Sopot- Ječmište (dan)- Kalje- Draganov mlin- makadam- Pećno – Zečak – Dragonoš – Šoićeva kuća – vrh Oštrc- Veliki dol – Palačnik – Vugrinščak. Oko 94-95 km.

Ove godine zbog sigurnosti natjecatelja imamo samo jednu kategoriju (challenger).

Odgovori na često postavljana pitanja:

  1. Da
  2. Ne
  3. Da

PRIJAVE: na  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript do 15.11. (ime, prezime, broj moba) – prijavi se na vrijeme, dođi na vlastitu i samo svoju odgovornost i uđi u dobro društvo.

Svi na Žumberak! Povijest uči: tko finišira Že100ko, završava Istru i sve ostalo dugometražno što mu/joj pada na pamet. Dođi i stazu prođi!


Službeni web: http://blogeri.gelender.hr/ze100ko/

Blatersa vol.9


16.12.2016.

Cafe 2016


1. Vedran Gračan 85
2. Darko Rogina 84
3. Josip Stipčević 58
4. Vedran Sabljić 57
5. Toni Matić 56
6. Ivan Golec 55
7. Goran Mikša, Stjepan D Dorotić 54
9. Vanja Šomođi, Nino Vinković, Mladen Skeja, Ivan Plačko 52
13. Goran Poljak, Ivan Mučnjak, Ivan Videk, Daniel Orel, Josip Šćrbec, Milan Gržan, Mario Božić, Zoran Kurdija, Igor Varga, Velimir Doležal,
Zlatko Doležal, Mile Mioković, Zoran Košćak 25
26. Jan Bičanić, Janko Orehovec, Zvonimir Prosenjak, Mario Erdec, Robert Bernat 10
31. Vlatko Tounec, Matija Gaži, Krešimir Turkalj 5
34. Juraj Štumberger, Tomislav Pandža, Marko Curi, Tomislav Vuk, Neven Kalac, Dadek Sobota, Mario Vranaričić, Petar Babić, Vilim Ivančan, Zvonko Vida 1

1. Mateja Blažević 35
2. Kristina Futivić 34
3. Marjana Bačelić 33
4. Sandra Juhaz 32
5. Jelena Sekelj 15
6. Irena Čorko Meštrović, Sanda Berženji 9
7. Zrinka Denić, Martina Francetić, Ljiljana Josipović, Tamara Igrec, Ivana Mohorko, Iris Bostjančić 1

Cafe 2015


DEČKI

Vedran Gračan 292
Vedran Sabljić 260
Ivan Mučnjak 220
Matej Gjurković 180
Goran Mikša 174
Igor Verbnjak 164
Tomislav Pandža 110
Goran Poljak 108
Krešimir Golec 107
Tomica Kolenko 99
Davor Čapeta 98
Josip Stipčević 95
Ivan Golec 94
Josip Babić 93
Branko Barlović 92
Bernard Ivanov 91
Toni Matić, Zoran Kurdija 90
Dragan Sobota 82
Vedran Rzaunej 81
Vanja Šomođi, Nino Vinković, Mladen Skeja, Leo Budek, Luka Filetin, Tomisalv Vuk, Ante Bodić, Tomica Gril, Davorin Šindler, Juraj Štumberger, Željko Bulek, Ivan Habuš, Gordan Zelenika, Mile Mioković, Zoran Košćak, Velimir Doležal, Jan Bičanić  80
Kristijan Kljaić, Igor Varga, Mario Erdec, Ranko Orehovec, Tihomir Kralj, Aid Terzić, Stanislav Bergant, Robert Bernat, Zlatko Doležal, Alex Gulta, Željko Dugić, Nenad Vukadinović 70
Damir Ćurić, Vedran Berković, Ivan Videk , Vlatko Tounec, Marko Jakšić, Hrvoje Terzić, Zoran Besak, Slaven Dobrić, Ivan Posinjak, Vladimir Dražen Dobrić, Hrvoje Pauković, Blaž Burčul, Damir Hercigonja, Hrvoje Dasović 60
Marko Curi, Juro Ljubičić, Goran Peić, Matija Drljanovčan 50
Zaviša Šimac, Marijo Vranaričić 40
Zoran Glavočić 26
Hrvoje Rado, Željko Stojanović, Marko Knežević, Siniša Butigan, Ahmed Aličelebić, Pavle Petrović, Dario Trtinjak 10

CURE

Sandra Juhaz 124
Mateja Blažević 123
Kristina Futivić 104
Adrijana Šimić 102
Anita Antolković 89
Jelena Sekelj 76
Nada Bilobrk 75
Marjana Bačelić 62
Elza Božić 61
Emina Stričak, Iris Bostjančić, Tamara Markotić 60
Nermina Grierson 16
Leila Filipović 10
   

Traversa 50K - novi rekordi, novi izazovi!

Ažurirano: Srijeda, 20 Srpanj 2011 10:16

traversa2011-starttraversa2011-start
Nova kraljica i kralj Traverse okrunjeni su danas u centru Zeline, to su Mirela Ljevar i Ivan Mučnjak! Čestitamo na novim rekordima, a uz njih veliki rispekt ide za Ivana Letza Goleca koji je u ponoć krenuo na trek iz Zeline prema Podsusedu da bi se bajkom vratio nazad u Zelinu!

Čestitke i svima koji se usudiše biti dio traversiranja Sljemena i dođoše do Zeline...za početak neslužbena vremena:
traversa2011-starttraversa2011-start
Nova kraljica i kralj Traverse okrunjeni su danas u centru Zeline, to su Mirela Ljevar i Ivan Mučnjak! Čestitamo na novim rekordima, a uz njih veliki rispekt ide za Ivana Letza Goleca koji je u ponoć krenuo na trek iz Zeline prema Podsusedu da bi se bajkom vratio nazad u Zelinu!

Čestitke i svima koji se usudiše biti dio traversiranja Sljemena i dođoše do Zeline...za početak neslužbena vremena:

Opširnije: Traversa 50K - novi rekordi, novi izazovi!

Raspravljaj o ovome na forumu (29 odgovora).
   

Traversa 50K

Ažurirano: Srijeda, 20 Srpanj 2011 10:16

traversatraversa

U ovom postu je raspis za Traversu 50K - 2011, neorganiziranu, nespontanu, re-kreativnu te onakvu kakvom si je napravite. Usudite se spojiti istok i zapad Medvednice, budite dio ritualnog godišnjeg traversiranja (u zimi je blatersiranje!). Traversa i Blatersa! Traversu su prije par godina razigrale Sljemenske nemani 40+, a trenutno je u ovakvom neobaveznom izdanju dok se nemani opet ne probude, bitno je da smo tu i da održavamo taj jedinstveni sljemenski ritual. Prati me...
traversatraversa

U ovom postu je raspis za Traversu 50K - 2011, neorganiziranu, nespontanu, re-kreativnu te onakvu kakvom si je napravite. Usudite se spojiti istok i zapad Medvednice, budite dio ritualnog godišnjeg traversiranja (u zimi je blatersiranje!). Traversa i Blatersa! Traversu su prije par godina razigrale Sljemenske nemani 40+, a trenutno je u ovakvom neobaveznom izdanju dok se nemani opet ne probude, bitno je da smo tu i da održavamo taj jedinstveni sljemenski ritual. Prati me...

Opširnije: Traversa 50K

Raspravljaj o ovome na forumu (55 odgovora).
   

Vatra i vatromet

Ažurirano: Petak, 17 Prosinac 2010 01:00

Jutros se javil Gelender i veli da je noćas osjetil toplinu sa zapadne strane i da mu je bilo baš ugodno toplo u onoj njegovoj samoći. Veli da je gledJutros se javil Gelender i veli da je noćas osjetil toplinu sa zapadne strane i da mu je bilo baš ugodno toplo u onoj njegovoj samoći. Veli da je gled

Opširnije: Vatra i vatromet

Raspravljaj o ovome na forumu (1 odgovora).
   

Zadnje kolo u seriji mini notjnih 2010.

Ažurirano: Utorak, 14 Prosinac 2010 01:00

From Vodja:Četvrtak! 16.12. - 18:30hGdje: Ponikve, zavrsetak Zelene magistraleOprez - dan je cetvrtak umjesto srijede, prebacili na inzistiranjeFrom Vodja:Četvrtak! 16.12. - 18:30hGdje: Ponikve, zavrsetak Zelene magistraleOprez - dan je cetvrtak umjesto srijede, prebacili na inzistiranje

Opširnije: Zadnje kolo u seriji mini notjnih 2010.

Raspravljaj o ovome na forumu (1 odgovora).
   

Blatersa 3.0 - final

Ažurirano: Subota, 11 Prosinac 2010 01:00

Finisheri:1. Bojan & Lino 7:47 3. Vodja & Chappy 7:54 5. Letz Ivan 8:13 6. Bršljen Juraj 8:58 7. Terzinho 9:00 8. Sablja 9:01 9. Mukki 9:02 10. PerpFinisheri:1. Bojan & Lino 7:47 3. Vodja & Chappy 7:54 5. Letz Ivan 8:13 6. Bršljen Juraj 8:58 7. Terzinho 9:00 8. Sablja 9:01 9. Mukki 9:02 10. Perp

Opširnije: Blatersa 3.0 - final

Raspravljaj o ovome na forumu (1 odgovora).
   

Još toga

Ažurirano: Četvrtak, 09 Prosinac 2010 01:00

MNT 5 reze:Lovrec 1:23:30 Sablja 1:40:00 Juraj 1:43:10 Roki 1:46:10 Chicar 1:46:40 LecGo Ivan 1:50:20 Penavich 1:50:30 L. Denis & Suhi 1:52:30 TerziMNT 5 reze:Lovrec 1:23:30 Sablja 1:40:00 Juraj 1:43:10 Roki 1:46:10 Chicar 1:46:40 LecGo Ivan 1:50:20 Penavich 1:50:30 L. Denis & Suhi 1:52:30 Terzi

Opširnije: Još toga

Raspravljaj o ovome na forumu (1 odgovora).
   

Uskoro u blatu...BLATERSA 50K

Ažurirano: Utorak, 07 Prosinac 2010 01:00

PG šalje zadnje upute za Blatersu, ko nije siguran u stazu nek si isprinta ove korisne informacije i zeme kartu SMAND Medo 1 i SMAND Medo istok 1a.BPG šalje zadnje upute za Blatersu, ko nije siguran u stazu nek si isprinta ove korisne informacije i zeme kartu SMAND Medo 1 i SMAND Medo istok 1a.B

Opširnije: Uskoro u blatu...BLATERSA 50K

Raspravljaj o ovome na forumu (1 odgovora).
   

Stranica 8 od 14

<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>