Sljeme toranj
u.p.r.i gelender predstavlja
Zapamti me Registracija
SLJEME 1M - FINAL
Nedjelja, 19 Ožujak 2017

Novi rekordi staze 1M od jučer su u nogama Maje i Gračana! Hvala svima koji ste se usudili biti dio ove najteže i najljepše sljemenske ultre...ultra forever! 'support local underground races' - upri!

Reze su dole...

1. Vedran Gračan (Hoka One / Buff Team) 5:22:49 - novi rekord staze!
2. Hrvoje Vlašić (Columbia Cycling) 5:58:00
3. Vedran Rzaunek (Kolonija) 6:03:00
4. Maja Marukić (Hoka One / Buff Team) 6:41:00 - novi rekord staze!
5. Stanislav Bergant (StanTrans) 6:42:00
6. Vedran Sabljić (UPRI Gelender / ZTŠ) 6:44:30
7. Zoran Kurdija (Mogu Dugo) 6:45:00
Nino Vinković (SRD 315 Sjeverozapad) 6:45:00
9. Sanda Juhaz (Mogu Dugo) 7:13:00
Bojan Kojić (BiH) 7:13:00
11. Zenil Vugrinec (SRD 315 Sjeverozapad) 7:14:30
12. Ivan Mučnjak (UPRI Gelender) 7:20:00
13. Mladen Skeja (SRD 315 Sjeverozapad) 7:23:00
Vanja Šomođi (SRD 315 Sjeverozapad) 7:23:00
15. Marko Orešković (UPRI Gelender) 7:26:58
Davorin Šindler (Dar Mar) 7:26:58
17. Nikola Šoić (Grč Team) 7:32:00
18. Mile Mioković (Mogu Dugo) 7:48:00
Adrijana Šimić (Mogu Dugo) 7:48:00
Hrvoje Terzić (UPRI Gelender) 7:48:00
Zoran Košćak (Mogu Dugo) 7:48:00
22. Tomislav Kelemen (SRD 315 Sjeverozapad) 7:53:00
23. Velimir Doležal (Doležal Brothers) 7:56:00
Zlatko Doležal (Doležal Brothers) 7:56:00
25. Goran Poljak (Gelender Reze) 7:56:33
Marko Curi (IN2) 7:56:33
27. Alen Štefanić (Team Ništa) 7:59:00
28. Goran Mikša (UPRI Gelender) 8:36:00
29. Aleksandar Kosanović (Žuja Team) 8:57:00
Gordan Zelenika (Mogu Dugo) 8:57:00
Davor Poljanec 8:57:00
32. Vedran Mušura (Nipri) 8:59:00
Saša Jungić (FK Saša Jungić) 8:59:00
34. Robert Bernat (Dotka) 9:00:00
35. Boris Jurić (Team Dibidus) 9:09:00
Jadranko Pavlinić (AK Baćun) 9:09:00
37. Davor Princip (Team Brzići) 9:18:00
38. Ana Tukić (Salomon Running Team) 9:18:30
Dubravka Kokanović (Zagrebačka Treking Škola) 9:18:30
Tajana Špoljarec (Zagrebačka Treking Škola) 9;18:30
Marijo Vranaričić (Zagrebačka Treking Škola) 9:18:00
Ivan Radić (Zagrebačka Treking Škola) 9:18:30
Tihomir Dugi (Zagrebačka Treking Škola) 9:18:30
44. Ivana Ivandija (Team Ivandija) 9:29:00
Vjekoslav Ivandija (Team Ivandija) 9;29:00ž
46. Tomislav Pandža (V 140+) 9:34:00
47. Sanda Berženji (OK Kapela) 9:36:00
Irena Čorko Meštrović 9;36:00
49. Ivan Ćurković (Gelipteri) 10:12:00
Goran Akmadžić (Gelipteri) 10:12:00
51. Damir Ćurić (Mogu Dugo) 10:30:00
52. Jan Bičanić & Leia 10:37:00
Dario Lipkovac 10:37:00
 
Zoran Glavočić (bez Horvatovih) 7:20:00
 
Zvonko Vida do Puntjarke 5:10:00
Juraj Štumberger do Gelenderaž
Josip Babić do Kamenih svata
 
Od Blizneca do Gelendera pa u 1M
 
Zrinka Denić 5:40:00
Ivana Banović 5:40:00
Martina Francetić 5:40:00
Ivana Šuto 5:55:00
 
DNF
Nikola Domitrović
Dadek Sobota
 

 

 
Trebaš se ulogirati ili registriratida bi sudjelovao u raspravi.

Komentari (4)