Blatersa vol.6 – REZE

Sopina foto

Sopina foto

Rezultati Blaterse vol. 6 / 20.12. – 21.12.2013

1. Kristijan Šivak 4:56:00 – NOVI REKORD!
2. Vedran Rzaunek 5:15:00
3. Marko Orešković 5:21:46
4. Stanislav Bergant 5:55:48
5. Hrvoje Filipić 5:57:30 + Reversa 14h 37min – REKORD!
6. Marko Ćapeta 6:05:00
Toni Matić 6:05:00
Branko Barlović 6:05:00
9. Nenad Lovrec 6:07:50
10. Aleš Novak (Slo) 6:08:10
11. Silvo Rožman (Slo) 6:14:00
12. Tomislav Marinović 6:17:00
13. Igor Verbnjak 6:25:00
14. Davor Ćapeta 6:30:00
15. Jelena Brezak 6:32:30 – NOVI REKORD!
Vedran Benović 6:32:30
Vanja Šomođi 6:32:30
18. Marija Trontelj (Slo) 6:52:00
Neža Jurjavčič (Slo) 6:52:00
Bogo Trontelj (Slo) 6:52:00
Janez Korošec (Slo) 6:52:00
22. Ivan Habuš 6:56:40
23. Sandra Juhaz 7:02:00
24. Marin Rušpić 7:03:00
Boris Jurić 7:03:00
26. Ivan Mučnjak 7:03:30
27. Marko Curi 7:04:30
28. Željko Šaronja 7:07:00
29. Paula Vrdoljak 7:09:00
Mirjana Kolac 7:09:00
31. Sonja Lesjak 7:11:00
Krešo Golec 7:11:00
Mile Mioković 7:11:00
Gordan Zelenika 7:11:00
Tomislav Vuk 7:11:00
36. Goran Mikša 7:26:00
37. Hrvoje Terzić 7:31:00
38. Danijel Turek 7:42:00
39. Nada Bilobrk 7:52:00
Goran Poljak 7:52:00
41. Zvonimir Roža 7:57:00
42. Igor Zrna 8:07:00
Roberto Setnik 8:07:00
Hrvoje Barić 8:07:00
45. Željko Takač 8:12:00
46. Robert Mesarić 8:14:00
Gregor Fras (Slo) 8:14:00
48. Robert Gašparić 8:25:00
49. Inot Klemenčić (Slo) 8:48:30
50. Matej Gjurković 8:48:50
Robert Bernat 8:48:50 + Reversa 19h 33min
Kristina Kljaić 8:48:50
Tomislav Tomičić 8:48:50
54. Tea Đurek 8:54:00
55. Ivana Jergović 9:03:00
Davorin Šindler 9:03:00
57. Vedran Primorac 9:32:00
Sandra Regvar 9:32:00
Danijel Regvar 9:32:00
Janko Prošić 9:32:00
Renato Rajterić 9:32:00
Željko Matić 9:32:00
63. Goran Pilat 11:48:00
Dalibor Kušić 11:48:00
65. Željko Pale 11:57:00
Josip Dikon 11:57:00
67. Frenk Napast (Slo) 16:47:00
Goran Miličić Eržen (Slo) 16:47:00
Danilo Ferlež (Slo) 16:47:00

MTBlatersa

Vedran Berković, Igor Dorotić, Luka Lončarec 6:05:00
—————————————————————————–
Do Grafa: Amir Kulenović
Do Gelendera: Dado Sobota, Majda Horvat
Do Hunjke: Slaven Ivančić, Ivan Lovrenčić
Do Lipe: Ivica Kovačić

IUM (Izgubljeni u Magli)

Elza Božić, Lino Legac, Radan Skorić, Matija Korbar Habus, Goran Hudec

——————————————————————————-

Thanx to: MIBO OPTIKA & Bolle, DVD Biškupec Zelinski

Special thanx to: Slavek (opskrba Traverse i Blaterse), Žana & Lidija – ol najt longersice, Mony & Vanja – Cro Trail Run Soul Crew, Eddie -driver, gospon RZAunek, Maja Škrljak, Kalnički domaći sirevi, Pharmakon…

Extra Special thanx to: gospon cooler Mladen Žuti i ekipa za šankom!!! UPRI.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *