MK VI – reze zadnjeg kola

Converge on stage

Converge on stage

Mrak večer, prekrasna staza prekrivena sviježim bijelim tepihom, prava zimska idila…gotova je Mrak komba VI na terenu, 34 dana, 8 kola, ostaje još obrada rezultata i sratistika te proglašenje i podjela medalja u Mastersu 21.2. – raspis za proglašenje tijekom sljedećeg tjedna. Rezultati su u podnožju!

1. Rogić 65:55 (L5-1.-200+jutarnjih200=400+50%=600)
2. Lino 66:03 (L2-1.-12+12=24+50%=36)
3. Andraž 66:13 (L4-1.-100+100=200+50%=300)
4. Damir Rubčić 67:52 (L5-2.-160)
5. Šiki 67:53 (L1-1.-12+12=24+50%=36)
6. Đani 68:38 (L5-3.-125+80=205+50%=307,5)
7. Eddie 68:40 (L1-2.-10+6=16+50%=24)
8. Sobota 68:59 (L4.-2.-80+80=160+50%=240)
9. Chappy 69:18 (L2-2.-10+10=20+50%=30)
10. Šime MC 70:12 (L5-4.-100+70=170+50%=255)
11. Sablja 70:29 (L1-3.-8+8=16+50%=24)
12. Brko 70:30 (L5-5.-90+90=180+50%=270)
13. Letz 71:04 (L2-3.-8+8=16+50%=24)
14. Dejv – Kolonija 71:19 (L2-4.-6+6=12+50%=18)
15. Marko Curi 71:36 (L5-6.-80)
16. Chicar 71:37 (L4-3.-60+45=105+50%=157,5)
17. Pari 71:56 (L3-1.-12+12=24+50%=36)
18. Razumovski 72:20 (L5-7.-75+100=175+50%=262,5)
19. Marović 72:39 (L3-2.-10+10=20+50%=30)
20. Vukelić 72:59 (L3-3.-8+5=13+50%=19,5)
21. Vodja 73:14 (L1-4.-6+5=11+50%=16,5)
22. Luka L 73:26 (L5-8.-70)
23. Kova 73:34 (L3-4.-6+8=14+50%=21)
24. Vukodlak 73:35 (L2-5.-5+5=10+50%=15)
25. Jazz 73:45 (L4-4.-50)
26. Pećo 73:48 (L4-5.-45)
27. Orehoci 74:10 (L4-6.-40+40=80+50%=120)
28. Mirjana K 74:11 (ŽL-1.-200+125=325+50%=487,5)
29. Batica 74:12 (L1-5.-5+10=15+50%=22,5)
30. Murgić Ivan 74:47 (L5-9.-65+56=121+50%=181,5)
31. Suhi 74:59 (L1-6.-4+2=6+50%=9)
32. Sever 75:39 (L4-7.-35+60=100+50%=142,5)
33. T.J. 75:42 (L1-7.-3+3=6+50%=9)
34. Stan 75:52 (L5-10.-60+75=135+50%=202,5)
35. Penavić 221 75:59 (L3-5.-5+6=11+50%=16,5)
36. Pajo 76:25 (L4-8.-30+50=80+50%=120)
37. Poljak Goran 77:45 (L5-11.-56)
38. Terz 78:15 (L3-6.-4+4=8+50%=12)
39. Frane 79:00 (L5-12.-53+65=118+50%=177)
40. Lacko 80:00 (L4-9.-25+35=60+50%=90)
41. Gordon Gilja 80:20 (L5-13.-50+53=103+50%=154,5)
42. Mateja 81:05 (ŽL-2.-160)
43. ŠoKre Letz 81:27 (L2-6.-4+3=7+50%=10,5)
44. Gvero 82:39 (L5-14.-48+40=88+50%=132)
45. Nada 82:52 (ŽL-3.-125)
46. Sopina 84:18 (L5-15.-46)
47. Majda Horvat 84:19 (ŽL-4.-100+90=190+50%=285)
48. Jeka 86:01 (ŽL-5.-90+200=290+50%=435)
49. Beny 86:02 (L4-10.-20)
50. Mirela 86:20 (ŽL-6.-80+80=160+50%=240)
51. Ante Bodić 86:21 (L5-16.-44+42=86+50%=129)
52. Neven.ka 87:24 (L2-7.-3+2=5+50%=7,5)
53. Rocco 89:35 (L5-17.-42+38=80+50%=120)
54. Debeli 90:10 (L2-8.-2+4=6+50%=9)
55. Vedran Orešić 90:12 (L5-18.-40)
56. Dado Velikić 91:20 (L5-19.-38+46=84+50%=126)
57. Mony 98:10 (ŽL-7.-75+65=140+50%=210)
58. Mirja 98:11 (ŽL-8.-70)
59. Tomo Vlainić 100:40 (L4-11.-17+30=47+50%=70,5)
60. Turkalj 99:55 (nema kt 2) (L5-20.-36+30=66+50%=99)

Bojan B Šantić DNF
Goga O DNF
Klića DNS

Sudili i prevozili stvari: Žana & Klića

UPRI!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *