Mjesec: siječanj 2011.

jGl 5 i MK IV

Sljeme

Za kombinatorce…
Jedan dan, dve lige, tri kola!
Srijeda – 2.2.2011. JUTRO: 5:30h
Start: parkingStaza: parking – Gips – GelenderCilj: Gelender
Obavezna oprema: lampica ili lampaš, štapovi su ok…
Ovo kolo Gelender lige igra se u kombinaciji sa Mrak kombom. PROBUDI SE!
Sljeme
POPODNE: 18:30h
Start: Pilana, pa po zadanom redosljedu dalje…KT1 – 1. stup žiceKT2 – Baćunski breg 485mKT3 – Tusti bregKT4 – 4. stup žiceCilj: Pilana
Obavezna oprema: lampa, štapovi dozvoljeni, a oni koji trebaju nek si uzmu kartu […]

Trek- dva nula jedan jedan

Trek

Sljedeći vikend službeno počinje natjecateljska trek sezona. Iako za mnoge nije bilo nekog ludog odmora i prekida u ovim zimskim mjesecima kao ni nekih posebnih priprema za tu nadolazeću sezonu. Treka se stalno, nema nekakvih priprema kao u većini drugih sportova i to je baš super. Ak ti baš treba neka dužina za ultru odeš si do Bistre pa malo u Kraljev vrh i evo te u akciji.Sedma sezona trek lige počinje Zagorskim trekom, a hrpetina trekera naći će se […]

Lezultati petog MK IV

MKIV - 5. kolo start

Virkalo se sa prozora ulice Mrzljak, pitaju kam se ide…a kam bi se išlo nego na 10 i 12 stup, pa u  kraljicu…ne! Kaj nisu čitali raspis i plan špalira mračnjakica i mračnjaka, drugi put bumo im letke podjelili i  plakate u centru postavili.
MKIV - 5. kolo start
1. Murinjo 56:33 L4-1.-1002.Vodja 57:02 L1-1.-123. Batica 57:43 L1-2.-104. Štumsi 57:58 L1-3.-85. Chappy 59:47 L4.-2.-806. Grišo 60:25 L2-1.-127. Suhi  60:40 […]

MK IV rezultati

{mooblock=8. kolo 9.2.2011.}1. Chappy 48:49 2. Eddie 50:16 3. Vodja 50:17 4. Grišo 50:22 5. Batica 52:41 6. anđelčić Suhi 52:59 7. border Dejv 53:308. Chicar 54:05 9. Letz Ivan 54:12 10. Mario K 54:44 11. Mukki 54:50 12. Lino 54:56 13. Sablja 56:10 14. Turk 57:25 15. Glumac 57:32 16. Luka Lončarec 57:43 17. dr. Penavich 2,21 – 58:14 18. Pari 59:22 19. T.J. 59:50 20. Vukelić Goran 60:05 21. Ludi Denis 60:29 22. Lacko 61:00 23. Sopina Krešo […]

MK IV rezultati

Četvrto kolo
1. Batica 44:54 L1-1.-12 2. Chappy 45:26 L4-1.-100 3. Linot 45:57 L4-2.-80 4. Pirinejac Suhi 46:35 L2-1.-12 5. Grisho 46:58 L2-2.-10 6. Vodja 47:45 L1-2.-10 7. Eddie 10 – 48:01 L1-3.-8 8. Letz Ivan 49:54 L2-3.-8 9. Mario Koštan 50:51 L4-3.-60 10. Mukki 50:56 L1-4.-6 11. Pečot 52:22 L4-4.-50 12. Glumac 52:28 L4-5.-45 13. Chicar 52:48 L4-6.-40 14. Sablja 52:57 L1-5.-5 15. Janko 53:27 L3-1.-12 Goran Vukelić 53:27 L4-7.-36 17. Lovrec 54:09 L4-8.-32 18. T.J. 54:30 L3-2.-10 19. […]

MK IV poredak

League women
League 1
League 2
League 3
League 4

1. Paula 865 2. Nada 7103. Jelena 547,5 4. Božena 362,55. Žana 3406. Dunja 240 7. TeJa 2148. Ana G. 1509. Tadeja 13010. Emilia 8211. Nevia 60 12. Marijana 58Maja 58 14. Ivana 52 15. Petra 4516. Tamara 4017. Sandra 36Jasminka 36 19. Marina 3220. Andrea 2921. Gordana 2622. Renata 2423. Lucija 22
1. Eddie 932. Batica 90,5 3. Vođa 87,5 4. Štumsi 66,55. Sablja 526. Mukki 49,57. Roki 358. Vukodlak 0Markica 0 Šiki 0
1. Letz […]

MK IV – 5. kolo

SRIJEDA – 26.1.2011. – 18:30h
OKUPLJANJE: Markuševec, centar, kod igrališta, škole…MARKUŠEVEČKI ŠPALIR: 18:30 do 18:45TRASA: centar – crkva – kamenolom
PRIJAVE i KARTONI: do 18:30 UPRI lađa, prijave su moguće i u špaliru do starta akonetko ne stigne prije.
STARTNINA: 10 ko nije uzeo za 50
START: leteći oko 18:45, u kamenolomu neće biti zaustavljanja.
STAZA:START: Markuševec, kamenolomKT 1 – 10. stup žiceKT 2 – 12. stup žiceCILJ: Snježna kraljica
OBAVEZNA OPREMA: lampinjoni
IGLUSPORT je isto tu negdje oko Runolista…USUDI SE BITI MRAČNJAK!
Zabranjeno uznemiravanje gljivara!

MK IV 4.kolo rezići, zići, ići…

mkiv - 4.kolo

Batijeva rapsodija u vertikali
Četvrta mrakača polako se valja u drugi dio, vrijeme brzo ide…ovo kolo imamo i četvrtog pobjednika u četiri kola, a statistika kaže da je ovaj zadnji najteži!
mkiv - 4.kolo
Ovo kemijanje sa kronometrom je na kraju ispalo fora i tu se Batica pokazao kao najdivlji, bio je cijeli vikend sa Grishom na stazi i premjerio sve kombinacije više puta i na […]

Buntai

Gelender Buntai 0.1 (Štumsi/Sablja) ISAR 08 – Cres – 22. mjesto
Gelender Buntai 0.2 (geMpard/Sablja) Učka Mountain Trek 08 – pl. – 6. mjesto
Gelender Buntai 0.3 (Žohar/Sablja) ISAR 09 – Cres – 21KT dnf
Gelender Buntai 0.4 (Terz) K.S.A.R. – Cerovlje – 12. mjesto
Gelender Girls (TeJa/Ješka) ISAR09 – L – 3. mjesto
Gelender Sunrise (Ješka/Dejv) KIC – L – 4. mjesto
Čarobni Gelender (Ajris/Sablja) KIC – L – 10. mjesto
Gelender Bale (Kravojed/Shime) ZG […]