ANOTHER “DESANT NA CER” (NAZIV BY TERZ WHO WAS MISSED…)

U zagradi su bodovi za ovo kolo plus bodovi za kombinaciju za one koji su kombinovali… 7. kolo MK 3 – 2. kombinacija: 1. stup – Cer – 12. stup – Sn U zagradi su bodovi za ovo kolo plus bodovi za kombinaciju za one koji su kombinovali…

7. kolo MK 3 – 2. kombinacija: 1. stup – Cer – 12. stup – Snježna kraljica

1. Marko RAJKOVIĆ 50:40 (L1 – 12) komba: 24 + 12 = 36
2. Juraj ŠTUMBERGER 51:20 (L1 – 10) komba: 18 + 9 = 27
3. Edi OCVIRK 52:00 (L2 – 12) komba: 24 + 12 = 36
4. Davor ŠARIĆ 53:01 (L3 – 100) komba: 180 + 90 = 270
5. Kristijan ŠIVAK 53:30 (L1 – 8) komba: 18 + 9 = 27
6. Vanja SUHINA 54:40 (L3 – 80) komba: 180 + 90 = 270
7. Ivan FERENČAK 54:53 (L2 – 10) komba: 18 + 9 = 27
8. Ivan MUČNJAK 55:27 (L1 – 6) komba: 11 + 5,5 = 16,5
9. Vedran SABLJIĆ 55:55 (L1 – 5) komba: 9 + 4,5 = 13,5
10. Hrvoj BOROŠAK 56:40 (L2 – 8) komba: 18 + 9 = 27
11. Ivan PENAVIĆ 58:41 (L3 – 60)
12. Šimun CIMERMAN 58:43 (L3 – 50)
13. Ivan TRS 58:59 (L3 – 45) komba: 105 + 52,5 = 157,5
14. Vedran BERKOVIĆ 59:35 (L1 – 4) komba: 10 + 5 = 15
15. Ana JEŠOVNIK 61:50 (LW – 100)
16. Robert OREHOCI 61:53 (L3 – 40) komba: 95 + 47,5 = 142,5
17. Ivan HABUŠ 64:00 (L2 – 6)
18. Ivica KOVAČIĆ 64:16 (L1 – 3)
19. Renato POŽGAJ 64:52 (L3 – 36)
20. Željko ŠARONJA 67:05 (L2 – 5) komba: 10 + 5 = 15
21. Igor DOROTIĆ 67:15 (L2 – 4) komba: 8 + 4 = 12
22. Vjeran SKUPNJAK 68:49 (L3 – 32)
23. Tomislav JAKOPOVIĆ 68:50 (L3 – 29)
24. Dunja BUA MARIČEVIĆ 69:00 (LW – 80) komba: 180 + 90 = 270
25. Branko DOBRANIĆ 69:05 (L2 – 3) komba: 9 + 4,5 = 13,5
26. Mislav KAUČIĆ 69:06 (L3 – 26)
27. Josip DIKON 69:09 (L3 – 24)
28. Damir ĆURIĆ 69:20 (L3 – 22)
29. Paula VRDOLJAK 70:00 (LW – 60) komba: 120 + 60 = 180
30. Nada BILOBRK 71:12 (LW – 50)
31. Dragan JANKOVIĆ 71:17 (L3 – 20) komba: 52 + 26 = 78
32. Tadeja KRUŠEC 76:05 (LW – 45)
33. Vanja PALIĆ 76:19 (LW – 40) komba: 120 + 60 = 180
34. Boris MARIĆ 76:30 (L2 – 2)
35. Daniel LACKO 80:40 (L3 – 18)
36. Vlado DOBRIĆ 89:30 (L3 – 16)
37. Marina PISKAČ 89:40 (LW – 36)
38. Danijela ŠKARIOT 89:41 (LW – 32)
39. Slavko SOPINA 91:00 (L3 – 15)
40. Tomislav TURK 98:50 (L3 – 14) komba: 64 + 32 = 96
41. Žana RAJIĆ 105:50 (LW – 29) komba: 74 + 37 = 111
42. Gordana ODRLJIN 105:51 (LW – 26)
43. Emilia EBENSPANGER 124:01 (LW – 24)
44. Marijana ŽGELA 124:02 (LW – 22)
45. Ivana SERTIĆ 124:03 (LW – 20)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *