Gelender Special Mračnjak & Cener

05.03. četvrtak Proglašenje pobjednika i Mrak festivalčić klub Masters, Ravnice (iza Kraša, ulaz sa Maksimirske) doors open: 18:00h 18:00 – 18:30 05.03. četvrtak

Proglašenje pobjednika i Mrak festivalčić

klub Masters, Ravnice (iza Kraša, ulaz sa Maksimirske)

doors open: 18:00h

18:00 – 18:30 – Godflesh vs. Scorn
18:30 – 19:00 – Danny Howells cd mix
19:00 – 20:00 – Liquid Level Sound pt.1
20:00 – 20:30 – Deliverance
20:30 – 20:45 – PROGLAŠENJE
20:45 – 21:30 – 1 Giant Leap / Rhytms
21:30 – 22:30 – Liquid Level Sound pt.2
22:30 – 22:54 – Dark ambient 24
22:54 – 23:30 – Stoners from Masters

Mk II zahvaljuje:
Rocky (dark master), AK Sljeme runners, AS portal, Ciklusantes, Utrke.net, Cera & Masters crew, Juraj (sound master),Luce & forelprojekt.hr, Mukki (kartoni), Kiki (cvikalice i reze)…sljemegelender i jgl statistika, te svima koji pohodiše MK II…

Svi ste pozvani na zakusku i proglašenje!

Do Mk III…
Liqud level

DODATAK
RezultatI današnjeg (21.02.) Cenera koje obradiše Ciklusanti.
Bilo je poprilično zgužvasto u odnosu na prošli Cener…odlično nateravanje po Sljemenskom asfaltu…montići i cestovni,kuhano i zajebancija.

1. Nikola Smolić 29:57
2. Roman Čotra 31:24
3. Josip Jeličić 32:13
4. Vjeran Planinšek 33:40
5. Damir Janči 34:56
6. Patrik Oščak 35:38
7. Vedran Sabljić 35:39
8. Slatki Dino 35:44
9. Davor Špoljarec 35:45
10. Saša Stojanović 36:33
11. Davor Prskalo 36:46
12. Jurica Jug 36:46
13. Matija Basara 36:47
14. Mladen Čižić 36:50
15. Sanja Geceg 37:48
16. Milo Pilski 39:13
17. Ivica Mezak 44:49
18. 167 Ivo Hamba?? 45:19
19. Danijel Jurin 46:30
20. Ivan Habuš 46:50
21. Srećko Ristić 49:02
22. Marko Pletikosa 49:47
23. Nikica Budimir – zakasnio na start 51:27
24. Silvia Šumberac 51:59
25. Vjeran Šimunić 52:10
26. Željko Tušek 56:30
27. Valentina Karolj 59:07
28. Igor Šoš 1:03:29
29. Vlado Horvat i Damir Darije Kos 1:11:49
30. Damir Darije Kos i Vlado Horvat 1:11:49

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *